Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (99) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~techmen11@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kierowcy i pasażer z przodu, jeżeli są średniego wzrostu jak ja, dają sobie radę. Osoby powyżej 2m, będą miały już kłopoty.
~qbutek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dzięki przesuwanej kanapie można wygospodarować dla pasażerów z tyłu dużo miejsca nawet przy dość mocnym odsunięciu foteli przednich.
~smartbart03@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
z przodu ok, tylnych w zasadzie nie używam, przy złożeniu i podniesieniu tylnej kanapy trzeba odsunąć trochę przednie fotele
~Mirekk
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jak na takie małe auto to rewelacja, z przodu miejsca jak w aucie z segmentu C, swobodnie podróżują nim 4 dorosłe osoby
~Robert.F
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
z przodu dryblasy wchodzą bez problemu z tył jak kanape cofniemy to też jest ok ale bagażnik to taki mały schowek...
~mich
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Pomysł z przesuwaną tylnią kanapą jest genialny. Mimo dużego wzrostu nie mam najmnieszych problemów z prowadzeniem.
~chromus
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na tak mały samochód, bardzo dużo miejsca wewnątrz zarówno na przodzie jak i z tyłu. CORDOBA większa a mniejsca dużo mniej.
~aint@o2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dla kierowcy pełen luz, a z tyłu nie jechałem jeszcze i nie zamierzam :) chociaż tylna kanapa ma regulowany kąt oparcia.
~stary Yaris
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na tak mały samochód to rewelacja. Miejsca więcej niż w wielu większych autach. Mnóstwo schowków.
~Goliathus
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
172cm, jak dla mnie gitara. Z tyłu nigdy nie jechałem, ale nie słyszałem, żeby ktoś narzekał (wersja 3d)