Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (92) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sober@op.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na takie male autko nie mozna miec zastrzezen. Duza szerokosc robi swoje. Duze poprzeczne dziury czuc, ale te mniejsze sa idealnie tlumione.
~Krzysztof
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Chciałem dać 4 gwiazdki, ale nie mam za co tej jednej odjąć. Pewnie się prowadzi, zawieszenie jest trwałe więc i za co odejmować.
~pan_samochodzik
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Miekki, bardzo zwrotny na parkingach, lewą nogą można postawić bokiem jeśli ktoś wie o co chodzi... Jak na autko miejskie jest dobrze.
~p-i-x@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
niezły, nie ma problemu śmignąć 170, nic nie trzęsie, zawieszenie jest troszkę sztywne i dziury w drodze dadzą się we znaki
~mamile
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mocno przechyla się na boki przy ostrej jeździe. Nie wywołało to jednak nigdy uczucia zagrożenia.
~Tom
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Chyba nie ma co za dużo oczekiwać od tego samochodu... człowiek się wtedy mniej rozczaruje.
~ikar
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mercedes E klasa znajomego ma mniejszy promień skrętu niż moja yariska ale i tak jest ok
~robin_van_persie@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dość wysoko zestrojona. Nie jest mistrzem pokonywania łuków ale do tego przecież nie została stworzona :P
~jakub.trocha@onet.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W miescie prowadzi sie swietnie. Zachowanie na zakretach mogloby byc lepsze. Myszkuje na autostradzie.
~Michal P,
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Troche przechyla sie na zakretach, ale przy zachowaniu mocnych nerow pozostaje w torze jazdy