Lista ocen Toyota Yaris III (60) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yordan
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Awaria czujnika ciśnienia paliwa. Auto gasło przy próbie przyspieszania. Później był kłopot z odpalaniem. Wizyta w serwisie skończyła się na skasowaniu błedu (CHECK ENGINE) obserwacji. Po jednym dniu ponownie silnik zawiódł. W rezultacie okazało się, że wymiany wymaga cały układ zasilania (łącznie z wtryskiwaczami). Faktura za naprawę opiewała na kwotę 36.000PLN... Auto dzięki Bogu na gwarancji i nie moje (leasing LESEPLAN) nie wiem czy...
~tadek
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
poważną usterką tego auta jest:kamera cofania bez czujników przy złej pogodzie trzeba by było przed cofaniem wysiąść z auta i wytrzeć kamerę bo jest zachlapana i nic nie widać,brak świateł do jazdy dziennej,przy włączeniu świateł w dzieni ekran przygasa i w tym momęcie na ekranie prawie nic niewidać.ani co kamera pokazuje przy cofaniu,ani na jakiej stacji radio gra,oraz wybranie telefonu na ekranie prawie nie możliwe jeszcze jak słońce świeci...
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Hybrid 100KM 74kW
Auto kilka razy nie chciało odpalić informując o awariach układów wspomagania kierowcy i konieczności zwiezienia go do ASO. Jakimś cudem po kilku próbach w końcu odpalało, jednak do czasu gdy całkiem odmówiło współpracy. Okazało się, że był to efekt rozładowanego małego akumulatora i wystarczyło go naładować! Jak dla mnie były to poważne usterki bo przy braku wiedzy mogły spowodować bardzo duże utrudnienia.
~Marco Polo
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Bardzo nisko zawieszony przedni zderzak - masakra. Już 4 razy zawijałem plastikowy wąs pod zderzakiem a wraz z nim osłonę silnika i nadkola, przy okazji uszkodziłem nadkole. Bardzo duży minus dla szalonego projektanta. Co szkodziło zostawić ciut wyższe osadzenie przedniego zderzaka, tak jak w porzednich wersjach?
~Tomi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Rdza na tylnej klapie przy listwie nad rejestracjaą! Doświadczyłem zacięcia sie klapy bagażnika. Możliwe że w mechanizm dostała sie jakaś folia lub papier bo auto jest vanem z kratka. Brak przycisku otwierania spowodował brak możliwości otworzenia bagażnika. Trzeba było odkręcić kratkę aby to naprawić.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Na poważne usterki tym bardziej za wcześnie. Myślę że pod tym względem można dopiero oceniać samochody 15 letnie. Ja przez ponad dwa lata kilka razy wjechałem w głębokie dziury przy znacznej szybkości ale felga i opona są całe -na szczęście, bo miał bym wydatek kilkuset złotych.
~Leszek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Fatalnie pracujący pedał sprzęgła. Ewidentnie coś jest nie tak. Sprzęgło bierze wysoko. Twarde. Źle wysprzęgla i powoduje zuzycie tarczy i docisku. Toyota Polska nie widzi problemu winą obarcza kierującego. To samo w dwóch egzemplażach kupionych w Polsce.
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie tylko u mnie, bo u wszystkich znajomych rdzewieje tylna klapa. W półrocznych samochodach. No i ta skrzynia. W serwisie będą wszystkim malować. Później przy sprzedaży samochód będzie podejrzany. Typowych awarii, żeby coś się nagle zepsuło - brak.
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Przez ostatnie dwadzieścia lat miałem/mam: 1 Corolle, 2 Yarisy, 2 Aurisy i.. ani jednej awarii. Po prostu. Jeśli nie chcesz się martwić czy auto odpali, dojedzie do celu, dowiezie Cię do pracy lub na wakacje -polecam.
~Markowski3
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
wymieniona poduszka kierowcy - akcja serwisowa , możliwość niekontrolowanego wybuchu naboju poduszki akcja serwisowa , wymiana pasa bezpieczeństwa tylnego , podejrzenie braku napięcia pasa w przypadku kolizji