Lista ocen Toyota Yaris III (103) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yordan
Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Przód jest ok. Mam 186cm wzrostu i siedzę wygodnie. Fotel kierowcy ma regulację wysokości. Kierownica jest ustawiana w dwóch płaszczyznach. Z tyłu siedziałem, bo bym nie ujechał. Mało miejsca. Tylko jeśli chcesz kupić to auto dla siebie i głównie będziesz jeździć nim ty, nie ma to żadnego znaczenia :) Bagażnik zdecydowanie za mały jeśli podróżuje tym autem więcej niż dwie osoby. Jadąc na lotnisko z moją żoną dwie walizki (duża i mała)...
~Kaski
Hatchback 3d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Widząc pierwszy raz auto z zewnątrz myślałem ze będzie to mała ciasna klitka dla kierowcy i ewentualnie jego małego plecaka. Gdy wsiadłem do auto szybko zmieniłem zdanie. Auto jak na swoje gabaryty jest dość przestronne. Bez problemu można jechać w krótką trasę w 5 osób z małym bagażem. Miejsce z tylu zależy od wysokości kierowcy. W moim przypadku (176cm) pasażer z tylu ma wystarczająco dużo miejsca na nogi i nie musi ich kulić czy rozpychać...
~Dracco
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jak na akie małe auto nie jest żle ,choć na nogi kierowcy brakuje trochę miejsca , z tyłu też nie jest wesoło pasażerom , no chyba , że są szczupli (do 70 kg)i i ,nie przekraczają 170 cm wzrostu. Ja mam 185 cm , i ważę ok 100 kg więc jest trochę ciasno. Fotel kierowcy posunąłem na maxa w tył , i nadal słabo ,ale jeżdżę na b. krótkich odcinkach więc da się przeżyć.
~yarisman
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Doskonała wysokość przednich foteli. Same w sobie są super - szczególnie na plecy (kręgosłup)! Stosunkowo dużo miejsca w kabinie z przodu. Trochę za mało z tyłu. Brak kieszeni w tylnych drzwiach. Stosunkowo ograniczona pojemność bagażnika. W autach tego segmentu bywa większa. Niewyrównana podłoga bagażnika po złożeniu tylnych oparć.
~amartin
Hatchback 5d Facelifting Hybrid 100KM 74kW
Kierowca o wzroście 180 cm i pasażer za nim o tym samym wzroście są w stanie siedzieć wygodnie. Dosyć duży środkowy tunel, więc podróż na miejscu środkowym jest ok tylko na krótsze dystanse. Bagażnik spory, jak na samochód miejski. Przy dobrym planowaniu udało nam się spakować na tygodniowe wakacje dla 4 osób bez użycia bagażnika dachowego.
~miazek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jesteśmy z żoną wysokimi osobami i nie mamy najmniejszego problemu z zajęciem wygodnej pozycji za kierownicą. Miejsca dla pasażera z przodu również nie brakuje, podobnie jak i z tyłu dla dziecka. Dorosłym z tyłu na pewno będzie za mało miejsca na nogi. Na wysokość cała kabina jest komfortowa. Bagażnik w zupełności wystarczający, nawet na większe zakupy.
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak na auto o długości 4m w środku jest na prawdę dużo miejsca -zarówno z przędzy, jak i na tylnych fotelach. Mogłoby być trochę szerzej, ale to nie ten segment, żeby zabierać 5 rosłych osób w daleką podróż. Plastiki i tapicerka są dobrej jakości (choć w najniższych wersjach wyposażenia są twardsze i brzydsze).
~Jan
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Plus za wysokie położenie przednich siedzeń. Przestrzennie w kabinie z przodu, a słabo z tyłu (zbyt wąska tylna kanapa). Brak kieszeni z tyłu przednich oparć. Brak kieszeni w tylnych drzwiach. Stosunkowo mała pojemność bagażnika. Niewyrównana podłoga bagażnika po złożeniu tylnych oparć.
~Tomi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
W tym aucie jest bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Siedzi sie luźno, nie ma ciasnoty i ograniczeń dla kolan tak jak w modelach audi a3 czy a4. Na tylnej kanapie też podróżuje sie wygodnie. Bagaznik wystarczający na codzienne zakupy w trasę wakacyjna lub na narty trzeba sie wspomóc dachowym.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Miejsca jest wystarczająco nawet pyzy odsuniętych przednich siedzeniach do tyłu. Nawet dla czterech wysokich osób ok 190 cm i ponad 100 kg wagi. Trzecia osoba z tyły ma już wtedy ciasno. Plusem jest brak tunelu środkowego z tyłu. Land Cruiser ma więcej miejsca ale i kosztuje ok 400 tysięcy złotych.