Lista ocen Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 2000-2005 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Also
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tyłu osoba dorosła 180cm będzie cierpiała katusze podczas dłuższej jazdy - kanapa koszmarnie niewygodna. Choć miejsca na nogi starczy.
~miki2000@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jak dla mnie super a z tyłu nie siedze wiec nie wiem :) podobno mało miejsca z tyłu ale juz testowałem z 6 osobami na pokładzie i dało rade :) wiec jestem zadowolony hihi
~Rey_Mysterio
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Z przodu super, z tyłu nie za bardzo. Gdyby to było coupe, to bym zrozumiał, ale w sedanie to mogło by być więcej miejsca.
~Verb
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Z przodu wygodnie, z tyłu wysocy mogą mieć ciasno (zawsze można wbić kierowcy kolana w plecy, ale chyba nie o to chodzi :))
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
auto nie jest bardzo obszerne w srodku, ale na 4 osoby wystarcza. Bagaznik stosunkowo za duzy kosztem miejsc z tylu
~xxxx
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
albo kierowca ma wygodnie albo osoba siedząca za nim, jak na wizualnie duże auto miejsca w środku mało.
~kris045
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jak na tą wielkość samochodu - nie za dużo miejsca w środku. ale za to bagażnik rewelacja
~leszek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
kierowca i pasażer z przodu bardzo dobrze jednak z tyłu zdecydowanie za ciasno - brak miejsca na nogi
~tobi56
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Hm , z 9 letnią córką na tylnej kanapie jak na razie jest wystarczająca...

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~medic
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
z tyłu wygodnie przede wszystkim dla dzieci i młodzieży
Volkswagen Bora Sedan