Oceny Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2005

Najnowsze oceny Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2005

3,2
~xyz...a
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Sprzedałem Lagune II licząc na bezawaryjność:( i teraz żałuje. Łuszcząca się farba,klapka nawiewu,tulejki w zawieszeniu,czujnik cofania i stopu. Turbo odrazu po zakupie (przeładowywała i dawała tryb awaryjny). A teraz dziwnie odpala na zimnym silniku,mechanicy nie wiedzą o co chodzi. Więc pojeżdze jeszcze z rok i sprzedam to pudło,wracam do Laguny,tym razem III generacji.
3,2
~saphero.pl@gmail.com
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jak auto, największa atrakcyjnością tego auta to 1.9 TDI AUDIVOLKSWAGENA który będzie jeździł jeszcze długie lata, oraz bardzo pokaźny kufer w który można spakować rodzinę i wyjechać na 2 tygodniowe wczasy. Minusy to komputer i elektryka auta która daje się we znaki.
3,8
~majka
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Całokształt- dla mnie, pojedynczego użytkownika(czasem mąż - pasażer) ekstra.Mało awaryjne, tyle w zasadzie - co trzeba( bo i człowiek w miarę wieku też choruje).Troszkę za niskie, albo drogi pozostawiają sporo do życzenia(raczej to drugie!).
~Martucha
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Uwielbiam ten samochód. Ma tzw.,,zrywa\", nigdy mnie nie zawiódł-co dla kobiety bardzo ważne. Musiałam się jedynie przyzwyczaic do niskiego pdowozia bo zdarzało się przedobrzyć z kraweżnikiem. Polec to autko, jest naprawde niezawodne i bardzo ekonomiczne:)
~deltanin delta-nine@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
ogulnie bardzo dobre autko nie dlugo bede zmienial auto bo potrzebuje vana i naprawde zamierza mi brakowac tej bory bo naprawde lubie to auto. silnik mocny, pszyspieszenie tez nie najgorsze 10.9 do setki 193 km/h max pochwale sie ze z gorki lecialem 196 km/h(niemcy) naprawde dobre auto, lepsze niz golf IV zdecydowanie. nastepne bedzie vw bora 1.9 tdi 150km 4motion:)
2,9
~sk
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
bardzo mało miejsca w środku, szczególnie na tylnej kanapie, super bagażnik, dosyć głośny, ale dynamiczny. awarie: zamek drzwi przednie prawe - 2 razy, zamek klapa bagażnika, sterownik wentylatorów, sprzęgło od kompresora klimatyzacji, kilka przepływomierzy, czujnik temperatury oleju, pedał gazu,czujnik stopu, po przejechaniu 20000trzeba było wymienić gumy z przodu w zawieszeniu - strasznie skrzypiały, pękł plastikowy wspornik z przodu na...

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~crushman@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jezdziłem już kilkoma samochodami (m.in. Opel, Fiat) i prawdę mówiąc Bora jest z nich najlepsza, ekonomia bardzo dobra, wygląd tradycyjny ale ma w sobie coś co przyciąga uwagę, osiągi na dobrym poziomie, krótko mówiąc autko bardzo dobre i żal będzie je sprzedać.
3,3
~kTP
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po przebiegu około 37 tys. km nastapiła awaria turbiny. Wymieniono caly zespół, czyli turbinę i sprężarkę. Koszt dostawy nowej turbiny został pokryty przez VW w ramach tzw. "naprawy dobrej woli". Natomiast koszt wymiany został pokryty we własnym zakresie. Ponadto ewidentnie i od początku słychać "zgrzytające" lewe drzwi, co świadczy o niewłaściwej sztywności nadwozia.
~TurboDiesel
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód od 2001 roku w rodzinie, dostałem go od cioci.... W życiu by mi nie przyszło do głowy kupić Borę, ale za darmo ją dostałem i okazało się, że to świetny samochód.
3,8
~Roger12
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto ok, nie jest drogie w naprawach ale zdarzja się regularnie. Naprawdę fajnie dynamiczne, bardzo mało pali, ale głośne.
Volkswagen Bora Sedan