Lista ocen Volkswagen Caddy II (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~philipp_caddy
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
czy ja wiem. te trzy skrzynie, ten sypiacy sie z panewek silnik, palenie oleju 1l/200 km, spalanie, lozysko, tu cos kwiczy, tam cos piszczy. Dzieje sie, dzieje. Co mnie mimo wszystko dziwi: Ten samochod kiedys mial powazny problem z dostawa oleju. Poszly wtedy panewki. Rzecz ktora w innych samochodach powoduje totalne zniszczenie silnika w ciagu paru tysiecy kilosow. U mnie juz jezdzi (a naprawde stuka!) jakies 60 000 km! Moze jednak dobrze...
~croft
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
Parę spraw uległo zepsuciu (np. przełącznik kierunkowskazów - ze 2 razy, mocowanie wycieraczek) ale to nic jak na takie użytkowanie. JEDEN POWAŻNY MINUS to przymarzające mechanizmy otwierania drzwi w zimie (nie klamki, nie zamki klamek - tylko wbudowane wewnętrzne zamki - jakieś zapadki itd.
~Jasiek
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
Może to i drobiazg ale miałem podczas mrozów problem z zamkiem do drzwi kierowcy i pasażera. Jak na komendę przy kilku stopniach mrozu zacięły się oba. Z jedną stroną uporałem się wymieniając wkładkę zamka ( zestaw naprawczy)oraz dobrze smarując olejem wazelinowym.
~Bartek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
opaska od węża przy termostacie, dziura w misce olejowej (z własnej winy..kamień), pękł przewód wysokiego ciśnienia od wspomagania. Nie mogłem dojść do ładu z pompą hamulcową, 2 razy do roku coś jej dolegało, miękki hamulec.
~Czesio
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
W ujemnych temperaturach do otwarcia drzwi potrzebna jest wiedza z zakresu czarnej magii. Mimo, że kluczyk i klamka działa ok drzwi otwierają się zgodnie z cyklami księżyca.
~Hardik@vp.pl
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Jak na niemca przystało jest bardzo dobrze,mój samochód ma przejechane ponad 200tyś,ja osobiście przejechałem 90 tyś i tylko płyny,rozrząd,hamulce
~Kwiecien
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Zrobiłem tym samochodem już 25000km w ciągu 8 miesięcy i absolutnie żadna część nie eksploatacyjna się nie uszkodziła. Wszystko działa jak powinno.
~KOLUS Bojanowo wlkp
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
końcówki drążków, sworznie, gumy na wachaczach-typowe usterki dla naszych cudownych prostych Polskich dróżek:)
~Piasek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Wstrząsajace się często żarówki tylnej części oświetlenia (twarde zawieszenie w połączeniu z dziurawymi polskimi drogami)
~olek
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
wg mnie jest to model bezawaryjny przy dobrej konserwacji mimo przebiegu nigdy nie mialem z nim problemow na trasie