Lista ocen Volkswagen Caddy III (94)

1,9
~as
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
zawiodłem sie na marce vw.namawiam do czestego sprawdzania amortyzatorów,dokładnych przegladów,bardzo długo trwają naprawy ,gwaracja 2-letnia jest fikcją.Zapraszam do kontaktu osoby z podobnymi problemami
~BW
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo dobra alternatywa dla tourana jak się ma mniej pieniązków
~ala.drobina@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
autko miłe, wygodne do długiej jazdy, szybkie i oszczędne. jego dużą masę uważam za duży plus/ ok 350 kg więcej niż np kangoo/, bo bezpieczniej. doskonale pracuje wspomaganie kierownicy, ale ciężko zamyka się tylna klapa i drzwi boczne, fantastyczna widoczność. duży plus to przes€wna kratka w wersji ciężarowej....
~Paweł
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Mówią że trochę głośny i ten klekot ale nie przeszkadza mi.. Przejechałem już ponad 440 tyś i nadal nie narzekam na silnik i jego znienawidzone przez większość użytkowników i mechaników pompowtryski. Zasada jak dbasz tak masz sprawdza się w 100%. Olej to Mobil 1 5w30. Wymiana co 20 tyś. (Silnik)
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto godne polecenia , wszystko w nim jest wykonane ze starannośćią jak na vw przystało .
~JoachimMichajłow
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik to bardzo udana jednostka. Mój ma normę spalin Euro3 czyli pało mało w stosunku do E4. Brak problemów z turbiną, dwumasem i wałkiem rozrządu. Wymaga okresowo mapowania silnika. Przy tym przebiegu nie wymaga dolewania oleju między przęglądami (Silnik)
~saskie@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Wersja jak mi się zdaje wyjątkowa. Bo i ma spanko ,i nawigację ,i szyber dach,tempomat, komputer, ESP i dali stoliczek z krzesłami oraz jeszcze różne dodatkowe gniazdka , lampy i lampki. Tylko naklejki w paski dziwne i jasna tapicerka podatna na zaplamienia.Ozdóbki na zewnątrz wolała bym taki jaki są teraz dodawane do ostatniej Fabii .Wysoko się siedzi i wszystko widać. Dobrze wchodzą biegi. Jest zrywny. Dla tych co piszą o twardym...
3,5
~bj
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Ciągłe problemy z osprzętem- 2x naprawa turbiny regenerowana koszt ok 1000.00 minus!za -brak zegara temperatury silnika jak zapali się kontrolka oleju lub temperatury to już po fakcie. Silnik tdi i turbina biora olej-sprawdzać co 1000-1500 bezwzglednie. (Silnik)
3,5
~oszukany klient
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie pisał bym gdyby rozważono moją reklamację 1 Próg ewidentnie rdzewieje na zgrzewach, ewidentna perforacja nadwozia - NIEUZNALI reklamacji nie kupujcie tego auta !!!!! 2 Drzwi przy klamce rdzewieją 3 Drzwi ( te przesuwne )gumową uszczelką wytłukły na karoserji lakier jest już rdza po obu stronach samochodu a wystarczyło nakleić fabrycznie osłonkę Muszę dodać że auto tylko rok stało na dworze.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caddy III
6,7
9,2
7,1
2,7
~lukas
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
samochód kosztował 86 tyś. wartośc po 3 latach 35 tyś. koszt naprawy silnika i turbiny 19 tys. Importer vw nie uznał reklamacji że przyczyną awarii silnika była wada konstrukcji stwierdził że auto jest stare bo ma ponad 3 lata i ma duzo przejechane wiec moze sie rozlecieć. Bez komentarza. Dodam że auto serwisowane od nowości, lana do baku tylko ON BP Ultimate, Jednym słowem tragedia!!!!! Złom i tyle ja już na pewno vw nie kupie.