Lista ocen Volkswagen Caddy III (94)

~jumper
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
krotkie pierwsze biegi ale wraz ze wzrostem predkosci elastycznosc rosnie do pozadanego wysokiego poziomu (Silnik)
3,8
~wjponika
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
To już drugi wpis na temat tego modelu samochodu. Auto było kupione 12.2004, pierwszy wpis był po roku użytkowania. Silnik po prawie 4 latach użytkowania stał się znacznie głośniejszy. Przy dużych mrozach zużył więcej oleju, musiałam dolać przed przeglądem serwisowym. (Silnik)
~TB CENTRUM
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
JESTEM BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZONY TYM POJAZDEM MIAŁEM WIELE AUT UŻYTKOWYCH NATOMIAST TO JEST NAJLEPSZE (KANGOO, H-1, TRANSPORTER, H-100, PARTNER)
3,4
~REDUNIO
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak za taką cenę (około 76tyś zł)to warto się zastanowić??? Mam ciężką nogę i dużo jeżdżę,poprzednie auto GOLF IV 1.9TDI VARIANT, 155tyś w 36 miesięcy i dużo mniej przygód. A ta się dopiero zaczyna!!!
2,8
~krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
vw caddy 2005 z przebiegiem 250tys wymienilem juz chyba wszystko co mozliwe w tym aucie w ciagu ostaniego roku padlo : turbo skrzynia biegow walek rozrzadu z popychaczami ktore rozwlaily glowice ogolnie nie polecam tego auta po przekroczeniu 200tys km sypie sie strasznie silnik co do karoseri pojawily sie pierwsze ogniska rdzy na bocznych przesowanych drzwiach przy klamce rdza na suwakach od drzwi w zawieszeniu skonczylysie...
3,6
~VW Karol
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem pozytywnie zaskoczony kulturą pracy silnika.Dynamiczny doskonale spisuje się w mieście również na trasie nawet przy wyższych prędkościach. (Silnik)
~screwer
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
auto prowadzi sie dobrze, ma pare mankamentow i pojawiaja sie wady konstrukcyjne/fabryczne, serwis do bani
~gogo
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo mulasty, kiepsko przyśpiesza (szczególnie na 5-biegu) mogłoby być lepiej. (Silnik)
3,8
~ROBERT
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik starej generacji, więc osiągi przeciętne .ale zato przez 125tyś chodzi jak zegarek, może bardziej [zegar]jest dosyć głośny ! (Silnik)
~td
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobre auto. Nie zamieniłbym na nic innego z konkurencji