Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 (26)

~thomas313@poczta.onet.pl
Caravelle Minivan 2.0 84KM 62kW
ogólnie samochód idealny, mimo iż roczniki caravell T5 sa jeszcze bardziej luksusowe i bezpieczniejsze /airbagi/ no i siniki bardziej nowoczesne np. 2.5TDI 150PS lub 2.8 vr 140 PS to samochód ten jest naprade trwały, ekonomiczny, wygodny i bezpieczny, a po za tym zarabia na siebie!!!
4,1
~Paweł RYBNIK
Transporter 2.0 84KM 62kW
Mam lekko utwardzone zawieszenie , ale fabryczne też było ok (Układ jezdny)
4,1
~TROTZ
Transporter 2.0 84KM 62kW
IDEALNE AUTO DLA MAŁEGO BIZNESU, LPG POMAGA W OSZCZĘDZANIU NA HAŁAJE, SILNY, ZWROTNY I SIĘ NIE PSUJE
3,7
~niedowiarek2
Multivan 2.0 84KM 62kW
nie do zajezdzenia( kierowca daje rade przejechac 120 po przejazdach kolejowych) ogólnie zaladowany super natomiast pusym to nie da sie jezdzic(huk straszny)
3,7
~cycek
Transporter 2.0 84KM 62kW
Niepraktyczne schowki, za małe w stosunku do mozliwości konstrukcyjnych, trudno z nich wyjąć małe przedmioty. Przestrzenie pod siedzeniami, zwłaszcza przednimi, zupełnie nie do wykorzystania. Bardzo, bardzo niewygodne fotele dla pasażerów, tylko nieco lepsze niż w T4. (Ergonomia)
~kredek1@poczta.onet.pl
Transporter 2.0 84KM 62kW
vw t4 to samochód przeznaczony do przewozu ładunku lub osób wiec patrząc pod tym kątem : nawet załadowany samochodzik dobrze sobie radzi nawet co poniektóre osobówki mają problem z wyprzedzeniem mnie a jeśli to zrobią to i tak patrzę ma nich z góry :))))))))
3,8
~Klemens
Multivan 2.0 84KM 62kW
Samochód kupiłem ze względów przewozowych, pierwotnie kupiłem go na chwile, ale się szybko do niego przywiązałem. T4 Multivan jest o niebo lepszy niż Transit, którego miałem, silnik benzynowy jak na taką budę pomimo 84 KM daje rade, tylko gorzej na autostradzie sobie radzi.
~piter8282@interia.eu
Transporter 2.0 84KM 62kW
a zamontowałem głowicę z pasata 115 koni pasi .za 4 mies. wsadzam 2000cmm pasat zmacniany 136kucy . obecnie na lpg mam ok 100 . mało . ale daje radę jazda za 30 zł na sto km to super frajda . (Silnik)
~perelka
Transporter 2.0 84KM 62kW
za te kase co dalem to rewelacja,jezdzi z ladunkiem,ludzmi,laweta,za granice i nie wiem co to awaria,ma 18 lat i swiezo wyglada,przebieg olbrzymi i jezdzi dalej
~Tomek
Transporter 2.0 84KM 62kW
dobry samochód na polskie drogi i dla większej rodziny