Oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010

Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010

3,7
~eska11@op.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Ogólnie jestem zadowolony jako dostawczak do swojej firmy. Autko ma kopa, dobre hamulce, jest ciche, niezbyt ekonomiczne, fajny wygląd. Na gwarancji co trochę sie psuł (pierdoły), trzeba było wstawiać go do serwisu nawet po między przeglądami. Pod koniec Gwarancji strzeliło mi coś w silniku - wymiana półbloku. Na pewno mankamentem są serwisy autoryzowane. Osobiście nie znam godnego polecenia dobrego autoryzowanego serwisu w moim regionie,...
3,4
~Arek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Zaczynając od tego, że w serwisie nie znają się prawie na niczym to: zacina się turbina, problemy z tylnią wycieraczką, wymieniali w serwisie tylną szybę tą z okienkiem przesuwnym, i dalej cieknie woda. często przepala się bezpiecznik od c.zamka
~makus@redan.art.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Ogolnie swietny bus, brak powaznych usterek, dobre osiagi przy umiarkowanym spalaniu. Swietnie spisuje sie na dlugich miedzynarodowych trasach. Odrobine za malo schowkow w kabinie jezeli ktos spedza w tym aucie cale dniei przemierza tysiace kilometrow. Coz dodac - po prostu Volkswagen.
3,2
~TranSwAre
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Nie za te pieniądze! Nie kupujcie tego auta bo to naprawdę! Ani Volkswagen T5 sienie popisał ani Nowy Mercedes Vito! Najlepiej sobie odpuścić z tym samochodem on jest tak zrobiony żeby co chwile jeździc do serwisu nie to co kiedyś NIE POLECAM i sprzedam go jak najszybciej.
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Samochód kupiłem " od niemca" z uszkodzonym silnikiem, chodził ale nie miał mocy, cena była dobra stan bardzo dobry, przebieg 70 000 Biore
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Bardzo fajne autko. Pakowne, idealne na jazdę po mieście jak i na dłuższe wypady. Największą zaletą jest przede wszystkim bezawaryjność !

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jak koś ma na gwar to ok ,ale po gwar trzeba się go pozbyć do 180 tyś km!!
~KAROL JAWOR
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
miałem parę busików ale ten jest mistrzem we wszystkim ,ma pięknąlinie nadwozia i w ogóle jest zajefajny
~darek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
mamy w firmie 5 - T5 ,2-T4 i 2 Transity i zdecydowanie najlepsze sa T5 .Robia sporo kilometrow i do tej pory zaden nie zostal w trasie a to wazne.
~kacperek69@o2.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Świetny samochód na dłuższe podróże. Nie żałuje wydanych na niego pieniędzy.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter