Oceny Volkswagen Fox

Najnowsze oceny Volkswagen Fox

~turysta
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Volkswagen Fox I
Małe auto do miasta i na dojazdy do pracy, dużo miejsca w środku, nadmuchy na nogi pasażerów, ciepło w zimie, jak za kwotę 10 tyś na pewno ciekawsza propozycja niż stare bmw.
~tytus
Volkswagen Fox I
ładna stylistyka nadwozia,auto małych gabarytów ,ale miejsca w srodku duzo polecam auto
~Tokyo
Volkswagen Fox I
Bardzo duże wnętrze, dużo schowków. Dobry do miasta.
~scf
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Volkswagen Fox I
Generalnie gitarka :) ogólnie jest to moje pierwsze auto. Miało być za 10000 i miał się mieścić wózek dla nowo narodzonego dziecka i być jak najmłodszy. Wszedł do bagażnika. Musiałem wyjąć koło i przesunąć kanapę do przodu i git. Troszkę rzeczy oczywiście musiałem zrobić ale nie od razu tylko po czasie. Rozrząd musiałem wymienić bo nie wiedziałem jak tam sprawa stoi. Dałem około 500 z wymianą już chyba. okazało się że rozrząd jeździł od...
~kfiat
Volkswagen Fox I
Ten samochod zaprojektowano chyba z mysla o jednym - praktycznosci. I taki jest Fox - bez bajerów, ale praktyczny totalnie. Maly z zewnatrz i wszedzie sie zmiesci, a jednoczesnie zaskakujaco duzy w srodku. Pali rozsadnie, czesci sa dosc tanie. W prowadzeniu pewny i przyjemny. Masa schowkow wewnatrz i przyzwoity bagaznik. Czego chciec wiecej od miejskiego auta? Chyba tylko troche lepszego silnika.
~jacek@stalowka.net
Volkswagen Fox I
Świetny samochód, piękny żółty kolor jego karoserii. Bardzo dużo miejsca w środku - nawet z tyły dla pasażerów. Jakbym dziś miał kupić 2 raz to też bym go kupił. Aha! wydaje mi się że VW powinien popracować nad ekonomiczniejszymi silnikami.
~KOJOT
Volkswagen Fox I
generalnie ok. fajne autko do miasta i niedługie traski.
~jimmm
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Volkswagen Fox I
Ogólnie po 6 latach użytkowania zdecydowanie na plus.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Fox
5,2
7,1
9,6
~VENA.0222@interia.pl
Volkswagen Fox I
oceniam autko na 5 super autko wygodne mało pali i nic jak narazie sie nie psuje. polecam to autko.
~Rx
Volkswagen Fox I
Sprytny i przestronny. Niby klasa A a miejsca wiecej niz w klasie B! Wiekszy od Polo, Corsy, Fiesty itd! Sprawdzcie wymiary w srodku! Po co przeplacac za Polo skoro ten ma wszystko z Polo i jeszcze wiecej miejsca a jest krotszy o 8 cm!
Volkswagen Fox