Lista ocen Volkswagen Golf II 1.6 TD 60KM 44kW 1989-1991 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koloko.sdk@gmail.com
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Przez 2 lata użytkowania tego auta jedyną poważną usterką było spalanie się dwóch świec żarowych - wymiana 60 zł. Do poważnych usterek mógłbym podciągnąć zerwanie się linki hamulca ręcznego. Aha... popsuła się jeszcze elektryczna antena i klamka. To by by były 4 najpoważniejsze usterki w tym aucie.
~arturro
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Jeśli zdrowo zagotujecie silnik to pójdzie uszczelka pod głowicą. Także jeśli to ma być auto dla kobity (a wątpię, żeby która go zechciała - to jest typowo męskie auto) to wymieńcie uszczelkę na metalową z 1.9 i dajcie nowy czujnik wentylatora chłodnicy.
~Irekireque
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
odpukac, ale rzadne staszne rzeczy sie nie dzieja. chociaz... swiece zarowe wysiadly. prosta rzecz. niestety wymiana we wlasnym zakresie to duzo roboty. dlatego proste usterki robia sie powazne. ale jak na razie to cala reszta gra bez zarzutu
~Goofer
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Dosyć niezawodny samochód chociaż auto w tym wieku może mieć już swoje opory na normalną eksploatacje :). Na szczęście moja bryka nie odwalila mi jeszcze żadnej niespodzianki -- odpukać oczywiście :).
~łukaszt
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
jest to auto jeszcze z tych "długowiecznych" ja wymieniałem tylko części eksploatacyjne, lałem i jeździłem. zimą po nocy na siarczystym mrozie odpalal lepiej niz niejedna benzyna.
~Jeździciel
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Z poważnych rzeczy raczej nic się nie psuło. Prawde mówiąc samochód jest tak prosty w budowie że niewiele może sie w nim popsuć
~robik1301@wp.pl
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
po takim przebiegu juz wszystko mozliwe:sprzeglo amory tarcze zamki i inne pierdoly
~Toshiba
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Bez większych, poważniejszych usterek. Są bardziej zawodne samochody.
~Łysy
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
jak dbasz tak masz - ja nie zadbałem i zrobiłem remont silnika
~Siwy
Hatchback 1.6 TD 60KM 44kW
Jak na razie tylko wymieniłem ośkę w alternatorze. Oby tak dalej....