Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (76) - Ergonomia

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rage160@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Niemcy się tutaj spisali.Wszystko pod ręką.Mam seryjne kubełkowe fotele- wersja Europe...nic dodać nic ująć...nie chce się wysiadać.Trase 1200km z Monachium pokonałem z uśmiechem na ustach, żadnego bólu pleców itp..Z tyłu również dużo miejsca, chociaż na dłuższych dystansach trzem osobom z tyłu nie będzie za wygodnie, ale trzem osobom będzie ciasno prawie w każdym aucie.Zresztą po to mam 3d żeby jeżdzić tylko z dziewczyną... :)
~qba
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak tę klasę samochodu i roku jego pochodzenia, to jest ponadprzeciętnie dobra. Regulacja kierownicy i fotela kierowcy pozwala na zajęcie bardzo dobrej pozycji za kierownicą.Deska rozdzielcza jest wzorowo rozplanowana i bardzo solidnie wykonana. Warto zauważyć, iż po złożeniu tylnych siedzeń, golfem można przewozić spore ładunku np. pralka, rower itp.
~Anzel, Anzel18@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Cóż dodac.Niemieckie wozy przodują w tej dziedzinie.Wszystko uporządkowane i na swoim miejscu,nie ma \"żartów\" typu przyciski elektrycznych szyb na dole drzwi czy nie daj Bóg w okolicach regulacji nawiewu.Obsługa jest intuicyjna i dzięki temu każdy odnajdzie się w kabinie Golfa III bez problemu.
~bigbig
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nudny niemiecki Ordnung, choć wszytko znajduje się tam gdzie powinno być, wsiadając pierwszy raz do tego samochodu kierowca odruchowo znajdzie wszystko co jest mu potrzebne. Mój ma 13 lat, co prawda kupiłem go bardzo zadbanego, deska rozdzielcza i tapicerka wyglądają jak nowe, no prawie nowe.
~Przemas
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wszystko OK. Fotele są w miarę wygodne. Zmaina biegów nie wymaga takich tricków jak w Astrze I, gdzie 2 bieg szuka się w fotelu kierowcy. Tu wszystko jest na miejscu. Jedynie jak dla mnie wycieraczka tylnej szyby mogłaby inaczej być włączana.
~bengi@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wszytko co trzeba jest w zasięgu. Kierownica regulowana tylko w jednej osi, za to siedzenie kierowcy z regulowaną wysokością. Trochę brakuje drugiej osi regulowania kierownicy, jednak nie jest źle. Można znaleść w miarę wygodną pozycję.
~seneka
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Zegary są czytelne, przełączniki w zasięgu ręki. Może trochę kierownica zasłania czasem niektóre z nich. Drążek zmiany biegów może troszkę za bardzo jest cofnięty i jak siedzi obok pasażer, to czasem trzeba zahaczyć go ręką.
~Marcel
Hatchback 1.6 75KM 55kW
piatka. Wszystko na swoim miejscu, fotele znakomicie wyprofilowane. Niektorzy narzekaja, ze wnetrze troche masywne i toporne, ale przynajmniej wytrzymale na zuzycie. I to sie potwierdza. Bardzo duzo fajnych i przemyslanych schowkow
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tutaj niemiaszki wszystko ladnie na miejscu wstawili, najbardziej zadowolony jestem z pozycji radia. wczesniej mialem fieste to musialem szukac radia przy podlodze, to samo bylo w punto.
~Raval
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wszystko pod ręką, tylko kontrolka od świateł drogowych ustawiona za wysoko i czasami niknie przy najniższym ustawieniu kierownicy, oraz kontrolka świateł przeciwmgielnych niewidoczna za kierownicą
Volkswagen Golf III Hatchback