Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (97) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~conradozz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dam 3 gwizdki. Niemiecka solidność niemiecką solidności ale 13 letnie auto to 13 letnie auto. Nie mogę powiedzieć bo auto wykonane solidnie i nie uciążliwe w naprawach, których i tak jest jak na lekarstwo ale cena, jaką trzeba zapłacić za przyzwoitego Golfa w stosunku do tego co on oferuje jest zdecydowanie zbyt wysoka - Za pieniądze, które dałem za swojego Golfa a w nim tylko dwie poduszki powietrzne i elektryczny szyberdach, mógłbym...
~SZROT
Hatchback 1.6 75KM 55kW
SZROT ,I JESZCZE RAZ SZROT , ten sam badziewny silnik co w golf 2 ,wszystko na odwrót ,swiece ciezko wymienić ,rozrusznik tragedia ,mocy zero. mialem poprzednio golf ii ale z silnikiem 1.6 to tamten to byl nie do bity sprzęt ,nic w nim nie robilem i 3 lata jezdzilem az padł silnik na amen ale 120 tys km zrobil bez zadnej wymiany czego kolwiek ,jeszcze jest dobry silnik 1.8 w golf2 i 1.8 w golf 3 to praktycznie to samo tylko na 1 punkcie....
~Paweł
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jak za tą cene chyba nie znajdziemy lepszego samochodu części zamienne bardzo tanie i żeby je wymienić nie trzeba być wcale mechanikiem bo jednostka bardzo prosta :) ci którzy narzekają na golfa to na przyszłość po samochód jedźcie z mechanikiem bo nie ważne jakiej marki samochód w każdej się zdarzają czarne owce kolega kupił honde po roku czasu zaczęła mu się psuć włożył 10 tys w remont i oddał na złom bo karoseria zaczęła się łamać i kupił...
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Mówią że autko przereklamowane. Ja uważam że nie dokońca jednak tak jest. Ma w sobie to coś, i raczej w 90 % każdy kto trochę pojeździł Golfem, mimo że ma do wyboru milion innych samochodów w podobnej cenie, i tak kupi auto ze stajni VW. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Jeśli ktoś szuka fajnego autka za cene do 5 tysiecy to wydaje mi się że to najlepszy wybór, ale ja nie jestem obiektywny.
~Barto96
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Auto jest solidne widac że pochodzi z epoki gdy auta robili inżynierzy a nie księgowi i ekonomiści VW pewnie nie cieszy się z tego że on jeszcze jeździ bo wolałby żebym kupił nowego golfa heheh. Wnętrze bardzo dobrze znosi przebieg niestety blacha nie do końca ale to efekt niedbałości poprzedniego właściciela. Mechanicznie auto super stan jak na te lata.
~Maciej
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ja swój kupiłem za 1500 zł na prawdę fart całkowicie sprawny zero rdzy właściciel wyjeżdżał do Austrii i chciał szybko sprzedać teraz cena oscyluje w okolicach 4000 ale myślę że to dalej dobra cena a to co otrzymujemy jest dobre. No bo dostajemy bezawaryjny ładny dynamiczny pojemny samochód z niezawodnym silnikiem.
~golfIIIkrzys
Hatchback 1.6 75KM 55kW
trzeba przyznać, że trochę podczas zakupu przepłaciłem jednak to teraz można docenić gdyż samochód sprawuje się do tej pory dobrze i mam nadzieję, że tak będzie nadal. Jeśli dbamy o nasz wóz czyli wymiany płynów i filtrów co 10tys km, i jeśli coś zaczyna się psuć to naprawiamy wówczas odwdzięczy się nam niezawodnością
~Marcel
Hatchback 1.6 75KM 55kW
u mnie doskonale. Ja kupilem samochod za granica za male pieniadze od 1 wlasciciela z malym przebiegiem i w doskonalym stanie pomimo wieku. Sprzedawca okazal sie bardzo uczciwy. W innych przypadkach wyniki moga gorsze. Auta u handlarzy Ale ogolnie jak sie trafi na dobry egzemplarz to auto na lata.
~frugosz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Szczerze powiem,że drugi raz nie zdecydowałbym się na zakup tego samochodu,ponieważ jego utrzymanie jest za wysokie jak na cenę tego auta.Po prostu ciągle coś nawala. Jezeli macie do wyboru oryginalną część a zamiennik ,to nawet się nie wahajcie tylko kupujcie zamienniki.
~mcoko@tlen.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wsumie jestem zadowolony, jak na razie nie zawiódł mnie. Jestem bardzo zadowolony z silnika, mimo że nie najmocniejszy, to czy na benzynie czy na gazie nie miałem z nim żadnych kłopotów. Jedyna wada tego samochodu to blachy, są już ślady korozji w kilku miejscach.
Volkswagen Golf III Hatchback