Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (93) - Widoczność

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~conradozz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobra widoczność tak do przodu, na boki jak, troszkę gorzej się patrzy przez tylną szybę przy cofaniu ale w porwaniu np z Megane czy Mazdą 323F w nadwoziu BA (roczniki ok 96), w Golfie jest z tym o niebo lepiej. Lusterka są wg mnie takie, jak powinny być - nie małe, nie duże a widać w nich wszystko co potrzeba.
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Widocznosc jest zdecydowanie przecietna, chociaz duzy plus dla VW za lusterko od strony kierowcy, nie ma martwego punktu. najbardziej denerwuja mnie tylne slupski, co prawda dzieki nim samochod jest stabilniejszy i bezpieczniejszy, tobardzo ograniczaja widocznosc.
~Daro97ju
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Golfa posiadam już 8 lat i nie wiem czy widoczność w tym aucie jest dobra, niektórzy narzekają na słabą widoczność w lusterkach wstecznych, ja nie narzekam i wszystko widzę (pewnie to kwestia przyzwyczajenia)
~Paweł
Hatchback 1.6 75KM 55kW
no i tu się mamy widoczność ostatnio zarysowałem gościa nie wiem może żle ustawione lusterka czy moja nie uwaga wyjeżdzałem z parkingu nie zauważyłem samochodu nawet nie wiem skąd się wzioł i bach ale tylko ryske mam :)
~Szymon
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Lusterka dają piękny obraz z tyłu, boczne mają zmienną płaszczyzne więc jest szerokie pole widzenia, przednia szyba też daje dobrą widoczność, no może słupki boczne mogly by być nieco węższe.
~Rage160@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Widoczność jak na osobowy bardzo dobra.Nie jest to ciężarówka.Jak na osobowy nie można niczego wiecej wymagać.Mam wersje 3d, świetnie wszystko widać.Jest to hatchback,nie martwie sie o kufer...
~Przemas
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak dla mnie bardzo dobra (przód i tył). Moja Misiunia mówi, że widoczność słaba jest do tyłu. Dla niższych, a szczególnie kobiet to może być jakiś mały kłopot.
~Damian.
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie jest to może taka widoczność jak we współczesnych minivanach ale pamiętajmy że to projekt z poprzedniej dekady. Jak na tamte lata i na tle konkurentów Golf wypada dobrze.
~bengi@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wg mnie widoczność jak na tę klasę samochodów jest OK. Jak dla mnie w zupełnośći wystarczająca. Przy dobrym ustawieniu lusterek "martwa strefa" nie jest wielka.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW
8,3
9,8
~Maciej
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dużo szyb cienkie słupki ułatwiają manewry oraz jazdę. Łatwo można wyczuć auto i lusterka też są fajne wszystko w nich widać więc dobrze.
Volkswagen Golf III Hatchback