Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW 1992-1997 (263)

~spy
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jak na 12 letnie auto nie można mu nic zarzucić. Paski olej swiece to cała obsługa silnika (Silnik)
2,6
~Kizior
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Bardzo średni (dobry) samochód, bez rewelacji ale i bez kompromitacji (6 letni)
~Robert
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Samochód kupiłem 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony. Zrobiłem nim 27 tyś km (ma 207 000 km) i żadnych napraw. Jedyne co wymieniam to olej i filtry. Auto wystarczająco dynamiczne na normalne użytkowanie. Spalanie benzyny przy spokojnej jeździe 7-8 litów, gazu 9-10 l na sekwencji. Części śmiesznie tanie. Jedyne co wymieniłem to plastik od stacyjki za 15 zł i z tyłu amortyzatory - normalka. Solidne niemieckie auto. Ogólnie polecam.
3,3
~michal_bydgoszcz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Praktycznie nie ma chwili aby coś się nie działo z tym autem, największą tragedią tego modelu jest mały komfort podczas jazdy w kabinie, skrzypia plastiki.
~Artek
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W sumie jest dobrze,jeśli nie masz kasy na super auto to Golf może byc dobrą tego namiastką.Oczywiśćie są lepsze fury,ale w tej cenie nie sądze żeby można coś znaleźc lepszego.
3,8
~Artur
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Skrzynia biegów troszeczkę przy krótka. Ledwo 1 a już 2 trzeba wrzucać, (Skrzynia biegów)
~lopis
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W przeciwieństwie do innych marek to ogrzewanie zwłaszcza zimą jest idealne,szybko się nagrzewa. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,8
~pomis8
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ja nie narzekam mam mojego golfa 2 lata. Kupiłem do właściciela żony salonu VW. Spisuje się świetnie, nawet przy tych przejścia jakie mu zafundowałem, nic się nie dzieje. Jedynym minusem jest blacharka w tych autach.Ja pierwsze auto dla młodego kierowcy w sam raz. Tylko ciężko kupić w dobrym stanie. Albo wystarczy mieć szczęście tak jak ja.
~zsakul85
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Troszeczkę głośny od prędkości 100 km/h ale biorąc pod uwagę że to auto z 97 roku jest ok :) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.6 75KM 55kW
8,3
9,8
~Yarek
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Godna nasladowania przez niektore koreanskie i japonskie firmy. Swietne materialy wykonczeniowe, nie jak to sie teraz robi w nowych samochodach. (Ergonomia)
Volkswagen Golf III Hatchback