Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartas79
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Bioroć pod uwagę wiekowośc konstrukcji to nie ma powodów do narzekań zwłaszcza z przodu, jeśli chodzi o tył przy moim wzroście ok. 180 cm, pasażerowie z tyłu jeśli nie są wyżsi powinni się bezproblemowo zmieścić. Tylny rząd siedzeń raczej dla dwóch pasażerów.
~kezmannn1111
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z przodu ilośc miejsca całkowicie wystarczająca nawet dla wyższych osób (mam prawie 190cm wzrostu), z tyłu miejsca jest chyba więcej niż w 5d, jednak przeważnie podróżuję sam także nie ma problemu. Bagażnik wystarczający żeby w dwójkę pojechac na wakacje.
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
no tutaj to co do wersji 3d to można by się zastanowić,jednak jeśli ktoś wybiera 3D to raczej dla siebie a nie dla rodziny a patrząc pod względem auta z którego korzysta raz na jakiś czas 3 os to miejsca jest bardzo dużo.
~Mateo
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Kierowca ma luksus jak na tą klase auta, pasażer dużą wygode, natomiast tyl ma ograniczone miejsce na nogi spowodowane luksusem kierowcy czy pasażera... Aby pogodzić przód i tył jadąc w 4 osoby kierowca musi jednak ograniczyć luksus
~Niktoś
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Mam 188cm - nie narzekam na brak miejsca. Niestety pasażer za moim maksymalnie obniżonym i odsuniętym fotelem nie ma lekko - stopy pod fotelem zmieści, ale dobrze by było żeby nie miał więcej niż 160cm.
~ramirezz91@wp.pl
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Zaskakuje duzo miejsca zarowno dla kierowcy jak i pasażerów. Do bagaznika można włożyć wszytsko nigdy nie zabrakło miejsca, przewożąc największe gabarytowo rzeczy.
~Piotrek
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z przodu miejsca bardzo dużo (mam 185cm wzrostu i 80kg wagi) i nie było żadnego problemy żeby za mną podobna osoba się zmieściła. 5 osób, bagaże i spokojnie można jechać na wakacje.
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z przodu dużo miejsca. Pasażerowie nie mają powodów do narzekań chociaż mogło być lepiej. Mój pies (dosyć duży owczarek niemiecki) bardzo polubił tylną kanapę :)
~...
Hatchback 1.8 75KM 55kW
mogłoby być lepiej ale tragedii też nie ma.przy wbijaniu piątki przeszkadza kolano pasażera na przednim siedzeniu.dobrze wykorzystana przestrzeń jak na rozmiary auta.
~gacolek
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Mam 190 cm wzrostu i nad głową nie brakuje mi miejsca, natomiast brakuje go na nogi jako kierującemu. Z tyłu znajdą miejsce na nogi tylko raczej nie zawysokie osoby.
Volkswagen Golf III Hatchback