Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (48) - Widoczność

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
jest bardzo dobra zwłaszcza że przednia szyba jest duża lusterka są wstanie pokazać bardzo dużo, tylko czasami słupek z przodu troszeczkę zasłania akurat ten fragment skrzyżowania który jest dla nas najbardziej cenny .propnuję trzymać się bardziej lewej strony jezdni.
~Mateo
Hatchback 1.8 75KM 55kW
widoczność bardzo dobra... przy odpowiednich umiejętnościach kierowcy właściwie przyjemniejsze parkowanie na wstecznym jak przodem... bardzo dobra widoczność przez tylnią szybę, kilka standardowych punktów o ograniczonej widoczności, jednakże ogólnie bardzo dobrze
~A.Biernacki
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Do przodu dobrze, lusterka dobrze (warto mieć podgrzewane - ja nie mam bo ukradli wkłady więc załozyłem zwykłe) do tyłu parkuje sie na \"czuja\" żadnego wyczucia przez wielkie tylne słupki.
~Smen85
Hatchback 1.8 75KM 55kW
ja tam widze wszystko:):) a to że ktoś nie widzi przez tylną szybe to jego problem a nie wiem co on tam chce zobaczyć:| bo od tego to są boczne lusterka:) ale to jeszcze stare szkoły są
~Corny
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Może kwestia przyzwyczajenia ale dla mnie w sam raz, nie miałem problemów. Przeszkadzać może brak el. lusterek, czasami w ciasnych parkingach przydałoby się.
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Nie mam zastrzeżeń. Wszystko widać. Mnie trochę przeszkadza lewy przedni słupek gdy wjeżdżam na niektóre ronda.
~cacko
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Mam spory problem z odbijającą się w szybie deską rozdzielczą - ma ktoś na to jakiś patent?
~Piotrek
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Do przodu OK, lusterka dosyć duże, choć mają martwy punkt, do tyły też nie najgorzej.
~bartas79
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Widoczność dobra we wszystkich kierunkach - trochę przeszkadzają szerokie tilne słupki.
~nexxx
Hatchback 1.8 75KM 55kW
z tylu troche ogranxczona ze wzglegu na szerokie tylne slupki ale bez nich nie byl by to golf
Volkswagen Golf III Hatchback