Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (49) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.8 75KM 55kW
poważna usterki to miałem dwie ale może to nie z winy konstrukcji tylko ze starości alternator miałem do regeraci dany i teraz mi siadł uszczelniacz na pompie wodnej
~Mateo
Hatchback 1.8 75KM 55kW
typowy VW - szanowany przy normalnej eksploatacji to dopiero po 250 000km można mówić o jakimś serwisie.... tak to tylko to co trzeba, klocki tarcze, pasek rozrządu, olej itd....
~słoniu1
Hatchback 1.8 75KM 55kW
jęsli się umie jeżdzić, to wymienia się tylko elementy podlegające systematycznemu zużyciu - klocki hamulcowe, opony, rury tłumika - mogłyby być z nierdzewki, sprzęgło ....
~piotrunio_p
Hatchback 1.8 75KM 55kW
ponownie nie zachwycił mnie. wymieniłem: wydech, amory przód + sprężyny, rozrusznik, przewody chłodnicze, kopułkę, palec rozdzielacza, poduszki pod silenikiem
~kezmannn1111
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Odpukac auto nigdy mnie nie zawiodło w czasie jazdy, absolutnie bezawaryjne, a zostało kupione do pokonywania sporych przebiegów
~ramirezz91@wp.pl
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Niestety opinia dosyc negatywna. Od kupna popsuło sie wiele rzeczy, że nie pamietam ich wszytskich. Troche to irytujące
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z powaznych usterek bylo tylko silnik krokowy, nie wiem dlaczego padl, wymienili mi to na warsztacie LPG musialem zaplacic 200zl.
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Nic się nie dzieje. Raz nie odpalił. Padł akumulator, z tym że miał już prawo się rozładować (15 lat służby :))
~A.Biernacki
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Nigdy nic poważnego wszystko zgodnie z eksploatacją... po za wcześniej wspomniana pompą wody...
~grzegorz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Blacharka u mnie straszna, niezabezpieczona w porę mści się po stokroć. My nazwyamy naszego golfa \"zgniłek\"
Volkswagen Golf III Hatchback