Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (144) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
przód - rewelacja, fotele bardzo wygodne, dość często robię trasy po 7-10h i nie narzekam, mam 186cm i mając 2m też bym znalazł wygodną pozycję i sporo miejsca tył - rzadko tam bywam, ale miejsca nawet na mnie jest wystarczająco dużo (mówię o sytuacji, gdy kierowca jest podobnego wzrostu, za pigmejem to się siedzi całkiem dobrze nawet w seicento) co więcej - sporo nowszych kompaktów ma mniej miejsca dla kierowcy - np. octavia I czy leon, o...
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z przodu - jak to w kompakcie - trzeba się przyzwyczaić, bo samochód jest wąski. Na długość nie ma żadnych problemów. Za to z tyłu... Jest zaskakująco dużo miejsca - nawet dla osób o wzroście powyżej 1.8m. Do tego dzielona kanapa i kombi... Po zdjęciu zagłówków, podniesieniu siedzisk i opuszczeniu oparć uzyskujemy całkowicie płaską powierzchnię - bez żadnych progów. Po prostu super.
~GBK [katowiczanin@tlen.pl]
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na te generacje nie mam zastrzezen. Mam welurowe fotele, kierowcy dodatkowo reulowany na wysokosc. Wygodne w dlugiej trasie, choc oczywiscie fotel kierowcy jest najbardziej wyeksploatowany, lekko rozpruta tapicerka i nieco przechylony w lewa strone od wsiadania i wysiadania. Bagaznik pojemny, zmiescilem sie w 5 facetow na weekendowy wypad w Bieszczady i w 3-os na 2-tyg. wypad na Mazury :-D
~sbk
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
z tylu przeciętnie jak usiądzie facet o wzroście 183,fotelik dla dziecka z tej strony nie wejdzie, borac pod uwage napis family powina byc dyskwalifikacja,ale może jak miał starsze dziecko bylo by ok, bagaznik po zlozeniu siedzen jest krotszy niz w octavi w sedanie.wiec jak na tą sama plyte podłogową to troche obciach ,ze kobi ma mniejsza pojemnosc niz sedan
~asedas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W drugim rzędzie trochę mało miejsca. Ze względu na to, że lubię przestrzeń i jestem nie małych rozmiarów odsuwam się znacznie do tyłu, przez co siedzący za kierowcą mają już dość mało miejsca na nogi. W 5 dorosłych osób może być już na dalszą trasę [kilka h] niewygodnie. Po mieście czy na małe wypady do 200-300km jest jeszcze w miarę znośnie.
~wladek0706
Kombi 1.8 75KM 55kW
Z tym mogloby byc lepiej. Daje sie we znaki, ze to tylko kompakt. Z przodu jeszcze ujdzie, ale z tylu raczej miejsca wystarczy tylko dla 2 dzieci i psa. Jesli chodzi o przsstrzen kierowcy, to sam nie wiem dlaczego, ale nie moge sobie wciaz dobrac odpowiednich ustawien fotela. Mam 190cm i to chyba dlatego. Nizsi beda mieli Ok. Tak mysle.
~many55
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
Zalety: - bardzo dużo miejsca - jak na razie przewiozłem wszystko to co potrzebowałem trochę większych gabarytów - auto idealne na wakacje:)) Wady: - przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach pasażerowie z tyłu mają przechlapane;)
~BigPiotr
Kombi 1.8 75KM 55kW
Przy moim 195 cm wzrostu rozpacz. Nie potrafię zająć wygodnej pozycji za kierownicą. Ratuję się odsuwanie osłony szyberdachu, ale to nie to. Podejrzewam, że przy normalnym wzroście kierowcy będzie dobrze (auto dla ludu). Z tyłu nie jest gorzej jak u innych.
~Seba
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
przestrzeni z przodu jest całkiem sporo ja mam 185cm. wzrostu i na brak miejsca nie narzekam, troszkę gorzej jest z tyłu jest tam mniej miejsca dla pasażerów ale nie jest to tragedia np. w audi A4 wcale nie jest lepiej a wręcz gorzej.
~tdi86
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
mam 198 cm i niestety fotele mimo, że wyregulowane jak najniżej (posiadam maksymalne wyposażenie golfa łącznie ze skórami tempomatem itp) sufit jest tuż nad głową. Kierownica zdecydowanie za daleko. jedynie regulowana w pionie.
Volkswagen Golf III Kombi