Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (128) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~David z Olsztyna (czasem: Frankfurt am Main)
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co do ceny... Dobry Golf z silnikiem TDI w Niemczech z niedużym przebiegiem (od 120.000 do 150.000), z książką serwisową nie kosztuje małych pieniędzy. Przykładowo za 1994r z ABS-em, klima, 2 poduszkami, bez rdzy, trzeba zapłacić 2700-3000 Euro. Za 1995. o.k 3.300 Euro. 1996r. o.k 3.600 Euro. Niektóre Golfy z 1996 maja 4 poduszki powietrzne. Ale to rarytasy. Do Polski teraz przywozi sie rozbitki z niemieckich ubezpieczalni i trupy z komisów...
~kaliimea@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wiem, że za taką cenę jaką dałem, to mogłem mieć np. inne, większe. Ale to VW. Mam nadzieję, że więcej poważniejszych usterek na razie nie będzie. Bo auto rzeczywiście wygląda na taki stan licznika jak w/w (tapicerka, pedały, gałka biegów, silnik). Wiem też, że gdybym go sam kupował w Niemczech to na pewno zaoszczędziłbym kilka tysięcy. Ale na taki wyjazd potrzeba jednak niesty czasu... A i kto wie co tam na miejscu można by trafić. A tak,...
~SYNCRO 4x4
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
DOŚĆ DUŻE KOMBI TDI, Z KLIMATYZACJĄ I NAPĘDEM 4X4, WYPOSAŻONE W PODUSZKI, ABS, ITP. NIE SPALI WIĘCEJ NIŻ 7.5 LITRA JEST WYGODNE I W SUMIE DOŚĆ NIEZAWODNE. MA 10 LATEK I KOSZTUJE MIĘDZY 14 A 16 TYSIĘCY. BARDZO DOBRY SAMOCHÓD, MA NIEZŁE OSIĄCI I WSZĘDZIE ZAJEDZIE. POLECAM KAŻDEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nic tylko wsiadasz i jedziesz. Silnik prosty jak budowa cepa, jak coś nawaliło można samemu wykręcić, pójść na złom i wkręcić coś nowego i jeździ dalej. Brak elektroniki to i nie ma z nią problemu. :) Auto naprawdę idiotoodporne, jendakże przy dobrym użytkowaniu buda się rozsypie już dawno ale silnik będzie chodził.
~wladek0706
Kombi 1.8 75KM 55kW
1350 funtow za rocznik 1996 w wersji LHD z kierownica po lewej stronie to dosyc niewiele. W tej cenie dostalem elektryke szyb, wspomaganie, napinacze pasow, regulacje fotela na wysokosc, domykanie okien z kluczyka. Jest drozszy w zakupie od Opla Astry, ale odwdziecza sie niezawodnoscia i lepsza odpornoscia na rdze i polskie drogi.
~sbk
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Zdecydowanie nie wart swojej ceny,zmieniłem ibizę na golfa kombi ten sam rocznik,musiałem znacznie dopłacić, ibiza jeździła, a golf pewnie już myśli o kolejnej wizycie w warsztacie, a pomysleć że zmieniłem tylko dlatego że był mi potrzebny samoch rodziny i niezawodny
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
golfy III wciąż dość drogie choć już nie tak trwałe jak golf II. Za 10 tys. można kupić ładny egzemplarz o przebiegu poniżej 300 tys . Ja swojego kupiłem tanio lecz liczeyłem sie ze sporym przebiegiem i korozją ale ogólnie nie widze tańszego autka w tej cenie i tej wielkości. POLECAM
~grzegorz.frydrych@vp.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
Kupiłem go w Maju 2005 za 14 tys zł, pewnie troche przepłaciłem, ale było warto. W zamian dostalem 2xPP, wspomaganie kierownicy, pełną elektryke szyb i lusterek, centralny zamek - brakuje tylko klimy. W samochodach nowych, kosztujących ponad dwukrotnie wiecej takie wyposażenie pozostaje w kwestii marzeń.
~Ja
Kombi 1.8 75KM 55kW
rynek doprowadził do tego, że golf jest tani więc stosunek do jakości OK. Za te pieniądze niezawodne auto, ale bez polotu (mimo, że mam w nim parę udogodnień). Jeżdżę nim, bo jest więcej wart jak mi za niego dają, a nie stać mnie na lancera - ...o galancie nie wspomnę...
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
wiadomo że Volkswageny trzymają cenę ze względu na jego niezawodnośc. Jednak bezproblemowa jazda jest bezcenna i warto dac kilka zł drożej niż za alfę i miec więkrzą pewnośc że dojedzie się do celu wygodnie cicho przyjemnie i bezproblemowo.
Volkswagen Golf III Kombi