Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (130) - Widoczność

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Siedzenie ma dobry zakres regulacij i na najwyższej pozycij można oglądac klosze lamp;)) Pomimo że to kombiak z parkowaniem nie ma problemu, bo widocznośc jest dobra, a średnica zawracania bardzo dobra co składa się na ogulą ocenę: mocne 4
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność w każdym kierunku bez zastrzeżeń. Ogromne szyby jak i lusterka zapewniają, że kierowca w każdym momencie wie co się dzieje wokół samochodu. Podczas parkowania bardzo pomaga ogromne pole widzenia w lusterkach bocznych.
~Kamil
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
bez rewelacji za wysoko się tu siedzi a ta lipna regilacja wysokości nic nie poprawia jest tylko wygodniej uprofilowanie siedzenia z tym ze zajmuje miejce z tyłu pasażerowi na nogi poprostu z tyłu jest ciaśniej
~GBK [katowiczanin@tlen.pl]
Kombi 1.8 90KM 66kW
Czasami widocznosc do tylu z racji szerokiego tzw. slupka C jest ograniczona. Wymaga przyzwyczajenia, duze lusterka pomagaja manewrowanie. Samochod ma niewiele ponad 4m, wiec jest b. zwrotny. Srednica zawracania <11m.
~SYNCRO 4x4
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
Nie mam specjalnych zastrzeżeń. W lusterkach mogłoby być widać więcej (nie mam sferycznych). Tył kombi, wiadomo że wymaga przyzwyczajenia po przesiadce z sedana. Do przodu super- widać koniec maski. Ogólnie- jest jak ma być.
~golfista
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dookoła wszystko dobrze widać, nawet do tyłu nie ma problemu z widocznością, lusterka odpowiedniej wielkości, słupki z przodu nie ograniczają widoczności tak jak ma to miejsce w niektórych nowych autach
~pwawrzynski@wp.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Jest OK, słupki nie zasłaniają za wiele, do tyłu duża, pionowa szyba - widać wszystko, lusterka duże. W korku przez szyberdach widać ptaki i samoloty ;-) W wersji hatchback chyba jest gorzej
~AŁ
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
spore tylnie słupki, przednie też potrafią trochę zasłonić, ale w porządku; przydają się też małe dodatkowe lusterka asferyczne na lusterka zewnętrzne - trochę za mało w nich widać jeśli chodzi o pole martwe
~Lukasy
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Szczerze mówiąc nigdy się nawet nie zastanawiałem nad kwestią widoczności, ale jak teraz nad tym myślę, to chyba nie zdarzyło mi się narzekać na jakieś ograniczenia widoczności.
~asedas
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność bardzo dobra, przednie słupki nie przeszkadzają, auto ma bardzo dobrą linię, przez co w lusterkach wszystko widać. Podczas jazdy nie ma się wrażenia, że auto to kombi.
Volkswagen Golf III Kombi