Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (137) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Bardzo bardzo dobre. Nie wiem dlaczego wcześniej pisali o słabym wyciszeniu. Może to zaleta jedynie mojego egzemplarza. Po kupnie od pierwszego właściciela silnik było słychac jedynie od prędkości 120km/h. Przy spokojnej jeździe na trasie przy prędkości 120km/h i 3000 obrotów, jestem skłonny porównywac go do accorda V generacji. Teraz po przejechaniu 40 000km tłumik zaczyna dawac się we znaki, jednak nawet z skorodowanym tłumikiem nie jest...
~wladek0706
Kombi 1.8 75KM 55kW
Jak na tamte lata, to jest w normie. Jezdzilem glosniejszymi. Nie jest moze tak jak w najnowszym passacie czy golfie, ale da sie zyc. Do 90-100km/h jest OK. Powyzej staje sie glosniej, ale radio wciaz slychac OK. Polecam kupic wyciszenie maski silnika, jesli nie ma, bo wiele to daje.
~GBK [katowiczanin@tlen.pl]
Kombi 1.8 90KM 66kW
Przy b. wysokich predkosciach rzedu 180km/h szum powietrza owiewajacego lusterka. Silnik, mimo ze dosc glosny, przy calym zakresie predkosci obrotowej wydaje z siebie akceptowalny, dla mnie przyjemny, dosc niski ton. Przy sprawnym zawieszeniu nie slychac odglosow jego pracy.
~sbk
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
bardzo glosny silnik pozatym po paru latach wszytko trzesie sie nie milosiernie, niestety vw nie przemyslal sprawy ze dał w fabrycznym radyjku wyjscie tylko na dwa glosniki i w dodatku tylko 20 wat, nie jest w stanie zagluszyc pracy silnika td
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Głośnie pompo wtryski i jak nie zrobi się nić z gnijącą podłogą pod nogami na tylnym rzędzie to słychać szum ulicy. Moja poprzednia ukochana Honda była głośniejsza, ale dźwięk tamtego silnika to muzyka dla moich uszu.
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Powyżej 120 km/h zaczyna się robić głośno - szumy opływu powietrza. Poza tym jest fajnie. Z włączoną klimą i zamkniętymi oknami można sobie słuchać muzyki, silnik nie przeszkadza, nie trzeba podnosić głosu, żeby sobie porozmawiać.
~SYNCRO 4x4
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
Jest wyraźnie głośniej niż w benzyniaku, ale i tak cicho jak na grzechotnika:) Hałas nie męczy, nie przeszkadza, lecz słyszymy że pod maską coś klekocze. Trzeszczą i skrzypią trochę tapicerki drzwi. Roleta nie.
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
tdi jest głośny dopóki się nie nagrzeje.potem jest lepiej ale słychać klekotanie.do 120 km/h jest dobrze,powyżej zaczyna być głośno - jechałem 170 km/h ale nie było to zbyt przyjemne dla uszu.
~Jay
Kombi 1.8 90KM 66kW
Czasem kręcę auto do wysokich obrotów - hałasuje powyżej 4000, muszę podgłośnić radio :-) Przy jeździe powyżej 150 km/h zaczyna być nieco dokuczliwy szum wydawany przez opływające samochód powietrze.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi
5,9
10,9
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Niestety, tutaj jest bardzo słabo. Diesel bez turbiny jest sam z siebie głośny, a słabe wyciszenie powoduje, że w środku przy większych prędkościach robi się naprawdę głośno.
Volkswagen Golf III Kombi