Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi (149) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Coś nawala, albo mam przewody pozapychane albo wentylator słabo chodzi, ciepłe powietrze leci już po przejechaniu 800 m :-) latem, zimą to pewnie się wydłuży.
~drajwer
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Pokrętło nawiewu spaliło się i musiałem przez 3 lata jeździć na prowizorce, słabo grzało zimą bo silnik potrzebował ciepła.
~Jack Daniel\'S
Kombi 2.0 115KM 85kW
Zimą mogę się gotować a latem zamarznąć, w razie potrzeby :)Jednak, że przy ustawieniach 3 i 4 nadmuch dość głośny.
~maycin
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Zimą przy spokojnej jeżdzie bardzo powoli się nagrzewa i trzeba troche poczekać zanim w aucie zrobi się ciepło.
~golfista
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam szyber więc poprawia wentylację, ale i bez tego nawiewy spełniają swe zadanie dobrze, zimą też jest cieplutko, więc wszystko ok
~pwawrzynski@wp.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Biorąc pod uwagę brak klimy to jest super - szybko się schłodzi w upał, a w zimie szybko było ciepło mimo sporej kubatury
~PcS
Kombi 1.4 55KM 40kW
Wymieniona nagrzewnica, kratki wentylacji w kabinie- to totalna fuszera widoczna w kazdym chyba modelu. Wypadaja i łamią sie zabki
~KucZi
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
W lecie przydala by sie klima za to w zimie bardzo szybko w samochodzie robi sie cieplutko powiedzalbym wrecz goraco.
~pamp77 wojtek_wr@wp.pl
Kombi 1.4 55KM 40kW
upal w 5 minut ale w lecie porazka(nie mam szyberdachu)po prostu wszystkie szyby otwarte i naprzod-nigdy wiecej auta bez klimy!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi
5,9
10,9
~Witek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W zimie trzeba poczekać z 10 minut aż zacznie grzać. Brak nawiewu na stopy pasażerów z tyłu przez co marzną w trasie.
Volkswagen Golf III Kombi