Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.4 60KM 44kW 1993-1999

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.4 60KM 44kW 1993-1999

3,1
~szytnira
Kombi 1.4 60KM 44kW
silnik 1,4 zbyt mały żeby wyprzedzic starego jelcza wypełnionego piachem. Wstyd dla producenta, że oddał tak słaby silnik w ręce urzytkowników. Pomimo to dosyć niezawodny model. Polecam wyłącznie starszym panom w kapeluszachblubiacym jeździć rekreacyjnie i rozważnym kobietom uwielbiajacym spokojną, zatorową jazdę.
~volkswagen20@o2.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
według mnie samochód wart swej ceny warto, polecam to auto szczególnie dla rodzin ,,chudym\'\' portwelem
~czarny80
Kombi 1.4 60KM 44kW
polecam jako drugie auto, podobno tak jak w wielu innych markach z D NP MERCEDES,BMW, starsze roczniki lepiej zrobione i więcej wytrzymują. potwierdzam na podstawie doświadczeń z E- klasą merca
~jacekgalinski@t-online.de
Kombi 1.4 60KM 44kW
Auto ma wstawione nowe teleskopy,wymieniony olej i filtry,abs,wspomaganie,podgrzewane siedzenia,el.lusterka i dach.Kombi.
3,5
~paweł czarny
Kombi 1.4 60KM 44kW
samochód miał na 100% tylko wymianę błotnika a w środku wszystko trzeszczy , ze wskazaniem na tylną rozkładaną kanaoę
~Mateusz
Kombi 1.4 60KM 44kW
Ogólnie jazda golfem sprawia mi wiele przyjemności. Co prawda nosze się z zamiarem sprzedania molego golfika. Nieoficjalnie moge powiedzieć że kolejnym autem jakie kupie bedzie Volkswagen Golf. :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi 1.4 60KM 44kW
9,4
~BZIK
Kombi 1.4 60KM 44kW
Golf III jest chyba najbardziej udany z wszystkich
~Zimnyr
~dubbler
Kombi 1.4 60KM 44kW
na trasie brakuje mocy ale za to jest tani w eksploatacji bez przesadnie szybkiej jazdy i gwałtownych manewrów potrafi spalic ok6 l benzyny na 100km (Silnik)
3,1
~Adi
Kombi 1.4 60KM 44kW
słaaaabo! do miasta styknie, bo z dołu jakoś ciagnie i do ok 80-100kmh jakokoś przyspiesza (podkreślam JAKOS!!) potem żółw! powyżej 4500obr już zdycha... o wiele za słaby do tego auta. minimum 1,6 musi być, żeby chociaż spokojnie wyprzedzać, bo o wrażeniach z jazdy nie wspominam. żółtki zapewniają o wiele lepszą dynamikę z mniejszych pojemności! (Silnik)
Volkswagen Golf III Kombi