Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.8 75KM 55kW 1993-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.8 75KM 55kW 1993-1999

~AgaM
Kombi 1.8 75KM 55kW
Mimo spalania i drobiazgów które powodują wzmożone przekleństwa jest ok. Mogę nawet przyznać ze go lubię :) Porównując do Fiesty muszę przyznać że do Golfa mam mniej zaufania. Fiestą zawsze dojechałam do mechanika tu już tak fajnie nie jest. Do tego drobiazgi z Fiesty nie uniemożliwiały jazdy a tu często tak bywa :( szczególnie w zimie.
~magdakasprzak84@wp.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
jezeli chodzi o kombi to jest to idealny samochod rodzinny za niewielkie pieniadze.Auta te wytrzymuja duze przebiegi dlatego ze silniki nie sa wyzylowane moca ale oczywiscie wszystko zalezy od wlasciciela czy jest katem na auto czy uzytkuje je normalnie jak powinno sie uzytkowane.
~wladek0706
Kombi 1.8 75KM 55kW
Swietne auto na dluzsze trasy i do przeprowadzek. Lodowka wchodzi jak nic. Auto swoje niedociagniecia rekompensuje gabarytami i ekonomicznoscia. Swietny, acz niemocny silnik nie da moze przyjemnosci z jazdy, ale wszedzie z pewnoscia dowiezie i nie zabierze wiele z kieszeni. Ponoc silnik jest swietny do LPG, ale ja nie zamierzam go dobijac suchym gazem. Auto idealne do prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Jak sie uprzec to i drabina do...
~JD
Kombi 1.8 75KM 55kW
Zalety: - tanie czesci zamienne - duzo miejsca w srodku - automat Wady: - cena zakupu - spore spalanie - popularnosc (narazony na kradziez) - glosna praca silnika przy duzych predkosciach - brak klimy
~adam
Kombi 1.8 75KM 55kW
Posiadam auto od 11 lat, kupiłem przy przebiegu 147k km obecnie ma 315k km. Od przebiegu 160k km auto chodzi na LPG. Właśnie stuknęło mu 20 lat i jedyne blacha zaczyna powoli rdzewieć.
3,5
~Dziendziej
Kombi 1.8 75KM 55kW
Solidny i tanii w utrzymaniu, ale silnik słabiutki
3,5
~BigPiotr
Kombi 1.8 75KM 55kW
Brak miejsca za kierownicą to nie jego wina :-) Ale jestem miło zaskoczony (jak na stare auto)
~jodster
Kombi 1.8 75KM 55kW
jESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SAMOCHODU. Części są tanie i łatwo dostępne. Z naprawą radzi sobie nawet mechanik klasy kowal.
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Dobry wybór dla rodziny ze skromnym budżetem posiasającym 2 dzieci i owczarka niemieckiego;))
~andrzejsz0@onet.eu
przejechałem nim przez 5 miesiecy 11000 km i nic sie nie działo