Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (483) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 654 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hanas
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jadąc w 4 osoby na dłuższe trasy, muszę przesunąć swój fotel do przodu, aby pazażer za mną nie opierał kolan o fotel. Ale ogólnie nie jest tragicznie.
~ad
Hatchback 1.6 100KM 74kW
ilość miejsca wystarcza zarówno osobom siedzącym z przodu, jak i pasażerom na tylnej kanapie, jednak przy większym wzroście z tyłu może być trochę niewygodnie
~Robson
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
ok ale maławo miejscana fotelik dla noworodka z tyłu dla kierowcy 180 cm wzrostu niestety chcąc jechac zfotelikiem z tyłu trzeba sie trochę przesunąć do przodu
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Ja mam 191 cm wzrostu i z przodu jes mi wygodnie, z tyłu nie jeżdże więc nie zwracam na to uwagi, ale narzekań też nie słysze, więc chyba nie jest źle :)
~Max
Hatchback 3.2 i VR6 24V RSI 240KM 177kW
Miejsca na przednich fotelach jest dużo, z tylnymi jest troche gorzej. Ale czego możemy wymagać od samochodu z ´duszą sportowca´
~dxc@o2.pl
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
z przodu oczywiscie bardzo dobrze pełna regulacja z tyłu troszke gorzej ale dzieki układowi Easy-Entry i tak lepiej niz w normalnym Golfie
~Grabpa
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Niestety ciasny. W zasadzie nadaje się i to z bulem dla dwóch dorosłych osób i małych dzieci z tyłu. No chyba ze kierowca i pasażer z przodu są drobniutcy.
~dr Feelgood
Hatchback 1.6 100KM 74kW
kieorwca (to ja!) i pasażer siedzą niczym królowie, z tyłu chyba ciasno (5-drzwiowy), ale to mnie mało obchodzi, bo i tak tam nie jeżdżę
~Bobryk Adam
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżeli ktoś nie ma 2 metrów i nie wymaga przestrzeni jak w Mercedesie klasy S to miejsca jest naprawdę wystarczająco jak na golfa
~Lysy
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Miejsca dla 4 osób dużo jak na taki mały samochód. Dwa razy jechałem golfikiem na wakacje i bez problemowo się spakowałem
Volkswagen Golf IV Hatchback