Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (560) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest ok, napewno lepiej niz we francuzach, czy fiatach gdzie ma sie wrazenie ze drązek to patyk wbity w gó**o. Bardzo fajne krótkie skoki drazka zmiany biegów. u mnie troche jedynka chaczy.
~Marcin
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
krotka jedynka i dwojka co pozwala rozpedzic tego 1300kg kloca do setki w jakies 9 sekund przy koncu na dwojce mamy 100 wiec calkiem ok max to jakies 230 troche krotka piatka ale nie ma co narzekac
~Dziadek91
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Najsłabszy punkt tego autka przy tej wersji silnikowej, topornie wchodzą biegi. Być może najwyższy czas wymienić skrzynię biegów. Jednak spotkałem się niejednokrotnie z opinią iż ten typ tak ma.
~BvL
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Tutaj podam 4+, ponieważ biegi wchodzą precyzyjnie, pod warunkiem że olej zdążył się całkowicie rozprowadzić po skrzyni. Na zimnym silniku biegi potrafią ciężej wchodzić, i czasem lekko zaharczeć.
~Marian
Hatchback 1.9 TDI 4motion 130KM 96kW
tutaj kolejne rozczarowanie. przecież to VW - miało byś rewelacyjnie a jest lipa średniowiecza z silnikiem 130KM. przy szybszej jeździe odczucia podczas zmiany biegów są jak w traktorze...
~white-star
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dobrze dzialala tylko na poczatku. Teraz tak chaczy ze ciezko niektore biegi wrzucic, do tego w serwisie powiedzieli ze nie da sie tego naprawic, o schodzacym materiale ze skrzyni juz nie wspomne ...
~Maciej Ireland
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
dobrze ale i doskonale dobrze dlatego ze przerzuca dobrze jeszcze lepiej jak sie rozgrzeje olejn w skrzynii biegów. Niestety tylko 4 biegi przez to i spalanie nieco wieksze... ale o tym zaraz
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nic nie haczy , zero, biegi idealnie wchodza...lecz to po malej modyfikacji warto ja zrobic i wymienic jeden plasticzek bo bardzo ulatwia i poprawia komfort jazdy. Teraz jest super elegancko :)
~xtc
Hatchback 1.6 100KM 74kW
skrzynia w 1.6 w AKL często się psuję przy felgach 225 R17 2 razy wymieniałem w ciągu 2 lat. Jednym słowem tragedia!! Teraz mam automata Jeep Gr. Cherokee, i juz nigdy sie nie przesiade w manuala
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback
6,1
8,7
9,5
~Hanas
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Skrzynia ma bardzo krótkie biegi co sprzyja przyspieszeniu, ale niestety 5 starcza tylko do 160 km/h. A przy prędkości 110 km/h silnik pracuję z obrotami ponad 3 tys. i robi się głośno.
Volkswagen Golf IV Hatchback