Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Ten samochód to jest porażka ja nie wytrzymałem oddałem na złom przed oddaniem był w takim stanie że by inni ludzie nie trafili na to zakażenie, 5 lat temu
Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Naprawde jeśli klocki sa nowe i tarcze w miare brak lambki (ABS) i przesmarowane prowadnice naprawdę dęba staję samochód to to byłem w szoku co do tyłu trzeba częściej smarować i obserwować bo są niespodzianki
Silnik : 1.4 16v nigdy w życiu pół roku 2 silniki 5miesiecy po kapitalnym i wraz korbę bokiem wyj...e blok aluminium żaden silnik nie wytrzymał dystansu 30 km z prędkością 170/180km h Max prędkość co uzyskałem 190 ruzaniec na szyji i pusta obwodnica panować zbytnio nie idzie już zuca z pasu na pas spalanie 7/8litra pod warunkiem że co 3000km 1/1,5l oleju ojeb...e a tak to 9 przy 90/100km przy zmianie biegów 2000tys obrotów moją zmianą bywała po 4500/5000tys obrotów to 14/ i powyżej zanim kogoś zamierzacie wyprzedzić to poważnie zastanówcie się nad tym bo jeśli jest okazja to z 5na 3 i podłoga wtedy jedzie brak osłon pod silnikiem miska bardzo nisko mój pomysł zdał egzamin ale nie na długo mianowicie dorabianie łapy do podłużnicy od przodu w dół spawane z krztałtownikiem i przyspawane z przodu i przykręcone do San 4mm grubość arkusz blachy leżące policja ty nie stawiają problemuw miskę broni
Układ elektryczny : Z elektryko non stop coś się jeb......e zware jak pie....e to pali topi, bezpieczniki i przeliczniki czujniki porzondek dzienny gaśnice trzeba mieć
Ludzie omijajcie to silnik Perkinsa był zwawszy
Z rudym nie ma co sitfy robić
Wóz zelaźniany
Bardzo duży drogie części