Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

NEVER AGAIN !!, 18 lat temu
Rok produkcji 1997
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 100KM 74kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
auto ładne i wogóle ale moim marzeniem jest sie go pozbyć niestety zbyt wiele mnie kosztował i musze to wyjeździć
jedzie sie całkiem całkiem choć dopiero od ok. 2,5- 3tys obrotów czuć że ma 100 KM. Wmiare cichy. Wcześniej miałem audi B4 2.0l i było ciszej, mocniej, lepiej ...
często mam problem z wrzuceniem jedynki. Inne biegi też sie tną ale ten typ ma to do siebie ze trzeba czesto smarować cięgna i bedzie OK. Na trasie przeżuca się szybko i leciutko.
hehehe... Kiedyś po krętej szosie gonili mnie tajniacy polonezem i robiłem z nimi co chciałem. Na dobrych oponach golfik prowadzi się świetnie ale jak już wpadniesz w poślizg to AMBA.
jak sie dobrze siedzi to i dobrze widać.
w wersji z poduszką praktycznie można powiedzieć ze brak schowka. Zegary, przyciski itp są ok.
nagrzewa sie szybko i nawet jakoś radzi sobie z zamarzniętą od wewnątrz szybą przednią. wentylacja wystarcza póki sie nie robi gorąco. Klima latem spełnia swoja rolę i nic poza tym. Zimą klimą sie zabardzo nie ogrzejemy i ti jest spory mankament.
za kierowvą chłop 80 kg wagi długo nie wysiedzi. Kierowca też wiele miejsca nie ma i praktycznie ociera się o pasażera. Zmią w kurtce, w dodatku z wypchanymi kieszeniami ciężko się ruszyć o obruceniu nie wspominając. Wygodne jedynie jest to że wracając późno z pracy można sobie obniżyć oparcie i sie jedzie...:)
mój ojciec twierdzi że super, ja zaś słysze wycie silnika 1,6. Audi 2,0 jeździłem na wysokich bo aż miło było
nie widzę różnicy w spalaniu pomiędzy LPG a benzyna. Normalna jazda 60% miasto 40% trasa - 12 l. Ostatnio jeżdż bardzo ekonomizcnie i łyka min. 10 ! jak byłem na wczasach w górach i dużo jeździłęm na luzie to spalił jaieś 8,8 l M A K A B R A ! ! !
No comment
ciągle jakieś niedociągnięcia. Auto było bite zagranicą, kupiłem go wyremontowanego i jeszcze zanim zacząłem jeździć musiałem włożyć 4 tys. zł
niedawno coś mi się zaczęło dziać przy silniku - nie pali, na zimnym ledwo jedzie. Przypuszczalnie nic poważnego ale z 200 zł moze kosztować, tłumnik pognił przez zime, podłoga, jakieś łożysko. Niby bzdety ale uważam ze kosztował i kosztuje o duzo za duzo

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 100KM 74kW [l/100km]

10,7