Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Krzycho, 12 lat temu
Silnik 1.6 16V 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : jest to solidne auto jak i pod wzgledem mechanicznym tak jak i technicznym
Zawieszenie : jedynie to po polskich drogach pada od kupna auta wystarczylo 6-8 miechow
Doskonałe auto z poleceniem nie oddal bym na inne szkoda tylko ze troszke pali nie tyle co disel ale coz cos za cos :)
Powiem krótko, jestem zachwycony praca silnika przez 2 lata tylko rozrzad do roboty ! ! !
Biegi nie wchodza az tak mieko :( ale niema co sie dziwic auto z 2000 roku
nic dodac nic ujac wszystko przejzyste jest w tym samochodzie,
W mojej wersi jestem przedewszystkim zadowolony z podłekietnika :) ktory jest niezbedny dla mnie , pozatym konfort jest
Silnik 1.6 wiec jakiejsc ekonomi nie ma ale jest zryw oj jest. hmm miasto w 8.5 l sie zamkne choc nawet poczatki byly ciezkie nawet do 10 l lyknie trasa hm 7 l spokojnie, co do ekonomi czesci bylem bardzo zadowolony caly rozzad koszt 250 zl 100 wymiana u znajomego mechanika po wymianie oleje cud miod cichutko :) klocki zaledwie 39.9 ale bez czujki z czujka 49.9 :) wiec polecam
Co do drobiazgow wkurzaja mnie wajchy od podnoszenia fotelow z racji tego moze ze moj auto jest 2/3 dzwi ale pozatym od 2 lat nie wymienialme nic :)
sprowadzialme golfika w 2008 z wloch na przebiegu 67 tysiecy w co oczywiscie nikt nie wiezy ale ja uwierzylem po stanie od prawie 3 rok idzie jestem bardzo zadowolony auto ma 109 ty obecnie w co tez kazdy nie wiezy w kacu auto juz 11 letnie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 105KM 77kW [l/100km]

Volkswagen Golf IV Hatchback