Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Redzi- WML, 11 lat temu
Silnik 1.8 T 150KM 110kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.8 T 150KM 110kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Inne : autko ogólnie mi sie bardzo podoba . Kupiłem je bardzo niechętnie bo nie lubie golfów ze względu na to ze jest ich tak dużo i szczeniaki sie w nich lansują :D ale zmieniłem zdanie bo jest niezawodny przy feldze 18 cali staje sie sliczny
Układ elektryczny : czujniki potrafia paść... ale kosztuja grosze
mam go ok 14 miesiecy i jestem bardzo zadowolony nic zlego sie nie dzieje lubie to autko jest ładne i cieszące oko . mieszkam w małym miescie i nie ma młodzieży która by sie na niego nie patrzyła DODATKOWO DOLOT dodaje sliczny dzwiek .
Silnik doskonały ma troche mocy która bawi ale szybko człowiek by chciał wiecej bo autko małe lekkie doskonale trzyma sie drogi i kusi by troche sie nim pobawić ... ja mam ok 210km w tej chwili i jest pięknie
skrzynia jest w/g mnie dobra choć czasem bywa ze bieg nie chce wejsc i musze puszczać sprzegło i jeszcze raz wciskać by ładnie bieg wskoczył
jada jest bardzo dobra miła i nie ma czlowiek strachu ze autko wpadnie w poślizg itp. trzyma sie drogi jak przyklejony
widocznosc też bardzo dobra tylko w nocy jak ma sie przyciemniane szyby słabo widać przy cofaniu ale to chyba normalne jak są dodatkowo czarne :D
wentylacja i grzanie jest boskie chwila i ciepło , autko nie za wielkie wiec bardzo szybko sie nagrzewa
przestrzeni troche z przodu brak jak obok siedzi ktos grubszy lub masywniejszy poprostu bywa ze brakuje miejsca na reke przy zmianie biegów
wiciszenie dość dobre choć moglo by byc lepiej . Przy predkosci ok 140 km/h robi sie szum ale co zrobic trzeba jechac i cieszyć sie mocą
ja na spalanie nie narzekam pali w miescie ok 10 l na 100km a ze mam w gazie BRC ktory bardzo polecam bo ten silnik wysmienicie pracuje z gazem wychodzi mi jak by palil ok 5L na 100km w mieście a w trasie za 100zł robiłem max 400km
dałem ok 14 tyś z bardzo dobrym wyposażeniem w dodatku gazem brc dodatkowy alarm super głosniczki alpiny
Maiłem na początku troche kłopotów ale po wymianie przepływki, czujnika temper silnika i czujnika położenia wału wszystko od roku jest niezawodne , nic tylko wopalać i w drogę
nie miałem jak na razie większych kłopotow wszystko co w nim robilem to groszowe sprawy...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 150KM 110kW [l/100km]

10,1