Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.0 115KM 85kW 1998-2003 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Uważam że to dobry samochód. Jeżeli trafi się egzemplarz w miarę zadbany bez jakiegoś poważnego wypadku i nie był składany z 2óch czy 3ech to można się pokusić. Należy jednak pamiętać o jego wadach...
~Konrad1995
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak za te pieniądze to chyba jeden z lepszych samochodów. Na rynku jest naprawdę z czego wybierać, bo tych aut jest naprawdę sporo. Ja np polecam ten samochód.
~Tomek K
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Nie chcę innego auta. Nasze ma wszystko, czego potrzeba. Reprezentuje się świetnie w grafitowym kolorze. Bezpieczny, piękny i komfortowy.
~grzegorzkrakow
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ja kupiłem od znajomego wiec cena była dla mnie bardzo atrakcyjna . Ponadto I właściciel bezwypadek, serwisowany :) w ASO.
~mrdarek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ceny sa dosc wysokie jak na ten rocznik, ale samochod rekompensuje to niezawodnoscia, wiec ogolnie warto troszke doplacic
~hhhh
Hatchback 2.0 115KM 85kW
auto ma 18 lat i co jakis czas ktos chce go odemnie odkupic a to przeciez stara czworka .mam pisac dalej?
~Acid
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Samochód bardzo fajny, dość dobrze wyglądający i bardzo żwawy jak na swój wiek i cenę.
~Dex
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Esetyka w srodku bardzo dobra dobra regulacja foteli w gora ,regolacia zaglowka ipodlokietnika
~Hubi-R
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Miałem Japończyka 2lata(sama rdza) starszego i uważam ,że Golf go bije na głowę.
~misio
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Niestety muszę powiedzieć że ceny Golfów są mocno zawyżone.
Volkswagen Golf IV Hatchback