Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.0 115KM 85kW 1998-2003 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Samochód przyjemny w prowadzeniu. Dosyć miekko zestrojone zawieszenie, gładko pokonuje dziury i wyboje. Do sportowej jazdy jednak się nie nadaje. Za dużo się wychyla i przez to daje uczucie małej stabilności w bardzo szybko pokonywanym zakręcie. To samochód który preferuje spokojną jazdę. W zawieszeniu wymieniłem drążki kierownicze, gumki stabilizatora i łożysko mcpersona bo stukało. Ale dostęp do części bezproblemowy i ceny niewygórowane.
~BvL
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jeżeli mam porównywać swoje auto do samochodów tej samej klasy to daję najwyższą ocenę. Wcześniej jeździłem Golfem II, Daewoo Lanosem - te pojazdy na zakrętach nie były tak stabilne jak ten. Zawieszenie jest twarde na pokonywanie łuków z szybką prędkością, a zarazem miękkie wpadając w nasze polskie dziury.
~mrdarek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
na trasie zachowuje sie wzorowo (oczywiscie jak na kompakt), ladnie pokonuje nierownosci, choc po miesice co niektorzy moga odczuwac pewien dyskomfort, gdyz zawieszenie jest twarde (jak to golf)- ale ja takie wlasnie lubie, na trasie jest super
~Konrad1995
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jest dosyć sztywno, być może mam niefabryczne zawieszenie, bo auto naprawdę nisko stoi ale przez to lepiej się prowadzi i o wiele lepiej wygląda. Układ kierowniczy dosyć precyzyjny - ogólnie całość całkiem dobrze zestrojona.
~grzegorzkrakow
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Według mnie bardzo dobrze zestrojone zawieszenie. Jedyna uwaga za nisko zawieszony- (seryjne zawieszenie) co plus-uje jeśli chodzi o pokonywanie ostrzej zakrętów
~Acid
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Golf jak to golf trzyma się drogi, ale jakiś rewelacji nie ma. Nie ma co go porównywać z focusem.
~Tomek K
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Naprawdę znakomicie trzyma się nawet wyboistej drogi. Proste i bezawaryjne zawieszenie.
~dlugi, www.vwgolf.pl (tam jest do znalezienia adres e-mail)
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak na compacta rewelacja, jeżdziłem innymi autami i mało który tyle potrafi
~hhhh
Hatchback 2.0 115KM 85kW
bez zarzutu,nie tak prezyzyjny jak w audi z przeb. 100 tys.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 2.0 115KM 85kW
5,4
9,6
~misio
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Nie mam zastrzeżeń co do układu jezdnego.
Volkswagen Golf IV Hatchback