Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Golf IV V6 2.8 4motion mblipa@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Inne : Silnik, zawieszenie, układ hamulcowy- rewelacja!!
Bardzo dynamiczne auto myśle ze z takim ukladem jezdnym i silnikiem mogę śmiało nazwac to auto sportowym. Jest bardzo niepozorne to przeciez tylko Golf 4 a zadziwi nie jednego ;]
Tego silnika poprostu nie slychac, jego kultura pracy jest niewiarygodna. Oczywiscie powyzej 6 tys obrotow zaczyna łdnie ryczec ;) Myślę że jest bardzo elastyczny przykładowo śmiało przy 20km/h można właczyc trzeci bieg i auto przyspieszy bez wahania
Bardzo precyzyjna miałem okazje jezdzic Golfami GTI seri 1,2,3 i musze przyznac ze ta marka osiągneła mistrzostwo ;]
Posiadam wersje 4 motion na zawieszeniu i układzie hamulcowym Golfa R32 jak narazie jescze z drogi nie wyleciałem. Nie wyczułem czy jest pod czy nad sterowny jak narazie wchodzi w zakrety i drze równo wszystkie 4 koła Mały przeswit problemy na naszych drogach!!!!!! dlatego ocena tylko 4
Jak to w golfie
Szybko chłodzi brak zastrzezen
odpowiednio dla 4 osób
na duzych predkosciach slychac wiatr w uszczelkach w drzwiach
hmmmm napisze tak: potrafi spalic 20l/100km ale potrafi takze spalic 10 mi w trybie mieszanym oszczednym pali 10 na trasie zejde smiało do 9. Za frajde trzeba zapłacic ;] lekkie dodanie gazu jest odczuwalne w kieszeni.
Cena za ten model jest dosc wysoka. To tylko golf, ma juz pare latek a wciąż kosztuje
za krótko mam tego golfa aby cos pisac jak narazie nic nie zanotowałem
za krótko mam tego golfa aby cos pisac jak narazie do wymiany mam tarcze hamulcowe na przodzie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW [l/100km]

13,0