Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW 1999-2003 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Foteliki mega wygodne - ala kubełki, lewarek, fajera i pedały tam gdzie mają być - reszta mnie wali po stokroć. Bardzo niewygodne wsiadanie i wysiadanie - jak do jakiejś kapsuły, ale jak już wsiądziesz i ruszysz to nie chcesz wysiadać. Normalnie dałbym 2 ale przeznaczenie jest inne i za silnik i skrzynię daję 5
~Niespotykanie Spokojny Człowiek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Jak dla mnie (180cm wzrostu) wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Czytelny i dobrze rozplanowany kokpit, ładne kolory podświetlenia deski rozdzielczej (czerwony i niebieski). Wysuwana tacka na napoje, klimatyzowany schowek w sumie nic nadzwyczajnego, ale się przydaje.
~Adam
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Fotele opiewają w regulację góra dół (oczywiście) oraz na wysokości lędźwi. Jako facet z wzrostem 173cm to auto jest dla mnie idealne, wszystko jest pod ręką, a wszystko nie wydaje się jednocześnie za blisko ... jak sama nazwa wskazuje Volkswagen.
~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Byłoby doskonale, ale climatronic jest umieszczony za nisko. Trzeba na dłuższy czas oderwać wzrok z drogi. Na początku wymaga przyzwyczajenia. Klawisze trochę za małe.
~Edek
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Wszystko pod ręką. Fotele wygodne z dobrym bocznym trzymaniem
~Magda
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Wszystko co potrzeba w zasigu ręki i wzroku. Nawet dłuższe trasy jest wygodnie.
Volkswagen Golf IV Hatchback