Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Uszkodzony mechanizm wycieraczek tylnych, siłownik centralnego zamka w klapie tylnej i ten przeklęty czujnik świateł STOP który psuje się dość często co prawda kosztuje 40 złotych i wymiana trwa pół godziny, ale zawsze jest to czas i pieniądze - ogólnie awarii do 100 złotych jest sporo, ale nie wydaje mi się żeby ich było więcej niż u konkurencji.
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Psują się pierdółki, teraz mam łożysko do wymiany, zaraz po kupnie powymieniałem elementy gumowe zawieszenia, zepsuł mi się sterownik obiegu zewn. i wewn., no i na mrozie poszła mi rureczka prowadząca płyn ze spryskiwacza na tylną wycieraczkę
~johnny_1975
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
te wycieki plynu od spryskiwacza ale oby tylko byly takie problemy, wskazania komputera, zbyt slabe tlumienie na nierownosciach, czesto dziwne odglosy od wentylatora, scinanie zew. brzegow w oponach tu: 205/50/R16
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
trzeszczący plastik , spalona żarówka , kodowanie kluczyka - nic takiego czym można by się przejmować - normalne zużycie materiału. Wszystko naprawione za niewielkie pieniądze.
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
mam go zbyt krotko by cookolwiek napisac auto ma 216ty zrobilem 7ty narazie jest ok serwis bym w niemczech do konca narazie wymienilem zarowki postojowe tylne i gumy na belce z tylu
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
najgorzej wypada wnetrze dokladniej uchwyty na dzwiach pokryte gumowa otoczka ktora strasznie sie zdziera... VW powinien nad tym poporacowac...
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
To jest VW można tylko troszkę ponarzekać na elektronikę ale motor skrzynia i zawieszenie jest w użytkowaniu tanie jak barszcz
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Jest dobrze. Psuje się klika rzeczy po latach, ale to jest normalnie przecież to jest auto dla ludzi nie czołg :D
~Marek1980
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Rysuje się kokpit, Problemy z wycieraczkami, cieknie olej, problemy z otwieraniem szyb
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
5,8
~Adamus20
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Poza zepsutym zamkiem od strony kierowcy nie ma sie do czego czepic
Volkswagen Golf IV Hatchback