Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mosfet
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Wiadomo, że kierowca ma zawsze najwygodniej. Więc przy dwóch metrach wzrostu i niemałej wadze nie mam najmniejszych problemów z zajęciem wygodnego miejsca za kierownicą. Pasażer z boku też nigdy nie narzekał jednak w wersji wyposażenia którą ja posiadam - basis - nie ma regulowanej wysokości siedzenia pasażera, więc jest to pewien minus. Jak jest z tyłu to nie wiem bo ja tam jeszcze nie siedziałem, ale nie słyszałem żeby ktoś się do tej pory...
~kucyyk
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Z przodu jest dosyć dużo miejsca, szkoda że podłokietnik jest tak wąski, niekiedy z pasażerem trzeba sie przepychać. Z tyłu jeśli ci z przodu siedzą niskie osoby to w porządku ale jeśli jest ktoś wyższy to nie jest juz tak fajnie. Ogólnie w czwórkę na trasie 20 Km jest fajnie w piątke juz nie za fajnie
~BART
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
nie jest to sedan ani kombi tak, że i wymagania nie te , więc jak na hatchback to samochód w którym grupa 4 osób może jechać na wypad w góry i rodzina 4 osobowa na weekend za miasto - a jeżeli to komuś mało miejsca to może kupić sedana lub kombi
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
mam 188 cm z przodu jest ok ale gdy ktos wsiadzie za mna juz jest lipa posiadam wersje 3 drzwiowa wsiadanie do tylu no gimnastyka ale i tak siedzi sie wygode dla 4 mlodych ludzi naoprawde wystarczy
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Mam 3d hatchbacka, więc auto głównie dla 2 i tu nie mogę narzekać. Dla pasażerów z tyłu mniej, ale się tym nie przejmuję. Bagażnik bardzo pojemny!
~Kuba, Osieczna
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Mogło by być lepiej. Mi z przodu wygodnie, ale na dłuższą trase z tyłu troszkę brakuje miejsca, ale nie jest źle siedziałem w cieśniejszych autach tej klasy ;)
~BzYKU
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
idealne auto dla mlodego czlowieka... jako pierwszy pojazd... najwazniejsze ze koszt ekspolatacji nie jest wysoki...
~cziczi21
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
przednie fotele w porzadku gorzej z tylem citke malo miejca zalezy jaka osoba siedzi z przodu
~johnny_1975
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
duzo miejsca jak na ten segment, szczegolnie moga byc zadowoleni wysocy kierowcy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
5,8