Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Jego spalanie i przyspieszenie
GOLF to sprawdzona marka na rynku motoryzacyjnym ktorej nie trzeba sie obawiac przed zakupem , warto poszukac zadbanego modelu...powodzenia w poszukiwaniach i na drodze.
Silnik super 90 km daje przyjemnosc z jazdy,calkiem przyzwoite osiagi przy niskim spalaniu. Nie bez powodu uwazane za jedne z najlepszych silnikow. Jak dla mnie wystarczajaco :)
Nic nie haczy , zero, biegi idealnie wchodza...lecz to po malej modyfikacji warto ja zrobic i wymienic jeden plasticzek bo bardzo ulatwia i poprawia komfort jazdy. Teraz jest super elegancko :)
dobrze... coz gdybysmy mieli dobre drogi to dalbym pewnie ocene doskonale ...ale jest jak jest golf nalezy do smochodow ze sztywnym zawieszeniem no i reaguje na dziury...poki co mam go na felgach stalowych moze po zmianie na aluminiowe komfort nieco sie podniesie
cofam na lusterkach wiec zbytnio nie obchodzi mnie tylna szyba...tak wszystko widac.
wszystko na swoim miejscu, latwe w obsludze i czytelne ....moze jedynie zmienilbym przycisk od wlewu paliwa...tak aby byl np. w drzwiach ja w passacie... nie przeszkadza to oczywiscie ;b
daje przecietnie poniewaz : wolno sie nagrzewa. pozniej juz wszystko ok, jak sie nagrzeje nie ma problemow...jednak nawet babcia corsa lepiej wypadala w tym elemencie
Jak dla mnie super...mam 3-drzwiowa wersje i nie narzekam , tylko sek w tym ze podrozuje conajwyzej z kobieta.Jak dla mnie bdb , podnoszenie i opuszczanie siedzenia tez calkiem fajny pomysl. (do 3 drzwiowki wpakowalem 4 chlopa poza mna i jakos dalismy rade ;) )
dziury dziury dziury...polskie drogi psuja uroki wiekszosci samochodow...gdyby nie to pewnie byloby elegancko bo na rownej nawierzchni auto plynie i jest w nim cichutko...jednak na gorszej jezdni auto bedzie nam co chwile przypominac ze jestesmy w polsce.
No coz...wszelkie wymiany jakie przeprowadzilem to tylko i wylacznie moje "widzi mi sie" typu zakup oryginalnego radia , czesci wymieniane...czesci w normalnych cenach , wiadomo ze do golfa to wszedzie dostepne. Spalanie jest swietne...az sam sie bardzo zdziwilem po przeliczeniu go po 500 km zrobionych po miescie...otoz przy raz spokojnej jezdzie a raz troche szybszej auto wyszlo 5,2 l/ 100 km....wynik jak dla mnie naprawde super
Kupilem tanio, zadbany i niezniszczony model. Auto sprawuje sie swietnie , ma dobre osiagi przy niskim spalaniu...zastanawiaem sie przed zakupem czy moze nie Almere ub Focusa jednak po kilku tysiacach tym samochodem moge czuc sie w pelni usatysfakcjonowany i nie zalowac wyboru. Jednak co golf to golf i co marka to marka
Pare drobiazgow mam do zrobienia ale to we wlasnym zakresie i nie sa uciazliwe...bardziej estetyka ;b
zero, zero i zadnych oznak zeby mialo cos nadejsc...lac i jechac :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,2