Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW 2000-2006 (49)

~Jaro
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Witam, mam auto rok, spisuje sie super. Jedynie mam problem z radiem cos mi wybojach cichnie. zrobiłem nim 30 tys. naprawde jestem miło zaskoczony , szczególnie spalanie. w 4 osoby z załadowanym bagażnikiem do budapesztu spalił mi 4,9 przynajmniej tak komp pokazywal. w zimie pali mi ok 7- 7,5 srednio, ale duzo jeżdze po mieście. latem jak jeżdze delikatnie to tak ok 6-6,5. Co do paliwa, to ludzie przesadzają z tą kwestią jakosci paliwa. Ja...
~Radek max
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
wszystko gra ale bez polotu tylko super motor ratuje sytuację
~Dominik
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Elementy wnetrza dobrze spasowane. Solidna warstwa ocynku na nadwoziu.
~zmom@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Trochę nieprzyjemny dźwięk pracy. Poza tym same plusy. (Silnik)
~piotr
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
koles ktory mowi ze peugeot go robi jak chce to chyba nie potrafi jezdzic a golfa kupił na złomie debil.silniki disla ktore są montowane w vw są super jak na tą klase aut. (Silnik)
~miras
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Auto w nadwoziu kombi dostałem jako służbowe, przejechałem 10000km i jestem bardzo zadowolony, silnik mimo tylko 100km jest bardzo dynamiczny, na A4 po wymianie filtrów 200km/godz, przy tym bardzo oszczędny. Auto świetnie trzyma się drogi! Na codzień mam nową Corollę 1.4D4D (90KM) układ jezdny i napędowy zdecydowanie lepszy w VW ogólnie bardzo polecam!
~kierowca
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Auto naprawdę bardzo solidne i warte ceny. Przy zakupie porównywałem z nowszą Laguną i pod względem właściwości jezdnych, silnika etc. zdecydowanie wygrał Golf. Mam też porównanie z Astrą II i Focusem z tych lat i Golf jest o klasę wyżej (lepsze materiały, lepszy silnik, solidniejsze wykonanie, mniejsze spalanie itd. itd.).
~radek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
przez niecałe 2 lata zrobiłem 50 tys.km i ani razu mnie nie zawiódł,wczesniej miałem golfa 3 komi 110 km i na 90 tys przez 2 lata tez zadnych usterek.nastepne moje auto bedzie to golf 5 kombi (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~SERWISANT
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
SZYBKO BRUDZąCA TYLNA SZYBA(KOMBI!!) MAłY ZBIORNIK PłYNU SPRYSKIWACZA (Widoczność)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
~ARTUR
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
KLIMATRONIK SPRAWDZAM GO NARAZIE ZIMĄ SZYBKO SIE ROBI W NIM CIEPŁO (Wentylacja i ogrzewanie)
Volkswagen Golf IV Kombi