Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

intime, 19 lat temu
Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2002
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Ogólnie jestem zadowolony. Poprzedni Golf (1,6 benzyna, także IV) przysparzał wiecej problemów. Trochę się bałem silnika - ale pozytywnie mnie zaskoczył. Na pewno wiekszą radość dałoby 130 KM, ale cóż... Daję piątkę troche na wyrost - ale czwórką bardziej skrzywdziłbym to autko.
Jest dobrze, jedyny zarzut to turbo-dziura koło 1200-1500 obrotów - odczuwalana szczególnie na dwójce. Mimo 100 KM silnik chce udowodnić, że ma ich wiecej. I muszę powiedzieć, że sie to mu udaje
Zero problemów - precyzyjnie i bez zgrzytów
dobry średniak. Drażni podsterowność na zakrętach powyżej 30 stopni.
Może dlatego, że to variant, ale nie mam nic do zarzucenia.
jak to w golfie - wszystko na swoim miejscu. Denerwują przyciski Climatronika- panel klimatyzacji za leży za nisko. Lewarek skrzyni biegów skutecznie utrudnia dostęp do klimy. Plus za kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach
Moze dzięki klimie ale oceniam bardzo dobrze
Przód b. dobrze - tył przecietnie: daje to średnią 4
Jak na dieselka PD przyzwoicie - ale przy rezonansie silnika nieprzyzwoice żle brzmi
Dlatego własnie wybór VW - pompowtryskiwacze mają tysiące wad - i dwie cudowane zalety: rozpędzanie silnika i anorektyczne podejście do paliwa
mógłby troche mniej kosztować. Ale i tak dobrze
nic drobnego mnie nie spotkało.
Mimo 53 tysięcy nic. Po prostu jeździ. To pierwsze moje autko, które po przejechaniu pięćdziesiątki nie rozkraczyło się.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
6,8