Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 100KM 74kW 1999-2006

Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 100KM 74kW 1999-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 100KM 74kW 1999-2006

~LafarM
Kombi 1.6 100KM 74kW
Największy minus to jakość wnętrza. Gumowane plastiki które się rysują i słaba jakość materiału na siedzeniach. Za to bardzo trwałe zawieszenie, przyzwoity silnik połączony z bardzo dobrze dobraną skrzynią biegów.
~diakon
Kombi 1.6 100KM 74kW
Ogólnie to muł, ale jedzie. Jest nudny strasznie. Ale nie zawodzi mnie od 20tys kilometrow. Leje, jedzie, zimą, pali, jedzie. W wersji highline ze sportowymi siedzeniami jest naprawdę wygodnie i przyjemnie.
3,1
~zer dla skner
Kombi 1.6 100KM 74kW
duzo miejsca, fajne nadwozie, dobre wlasciwosci jezdne, niezle zawieszenie, trwale elementy konstrukcyjne, doskonały komfort jazdy i tragiczny silnik alternatywy - Astra, Focus, Corolla. Brałbym astrę 1.6 16v albo 1.7 dti - prostsze konstrukcje silnika kosztem mniejszego komfortu jazdy.
~failsafe@o2.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
bezpieczny, solidny samochód przeznaczony raczej dla statecznych kierowców, nie imponuje dynamiką ani spalaniem. W zasadzie patrząc na jego spalanie, to chyba nie jest to samochód stworzony dla ludzi lubiących deptać. U mnie, przy szybkiej ale płynnej jeździe spala ok 7 l / 100 km w cyklu poza miejskim. Prędkość maksymalna: 190 km/h. Aby go do tego poziomu rozbujać (110 KM, 1,6) potrzeba bardzo długiego lotniska. W praktyce - tak jechać można...
3,6
~Rogilla
Kombi 1.6 100KM 74kW
to mój trzeci golf, dwie dwójki i teraz czwórka, stanowczo za niski na nasze drogi, już raz wymieniałem osłonę pod silnikiem, reszta jak w Volkswagenie - nie olśniewa, ale jest poprawna. Dla mnie ważne, że mam dobrych mechaników i dostęp do części jest duży.
~krzysiek
Kombi 1.6 100KM 74kW
udane autko mój egzemplarz to salonówka jestem II włascicielem od 2 lat zrobiłem nim już 52.000 i nic się poważnego nie dzieje zawsze do celu :) i jeszcze nigdy nie zawiódł ! a instalację LPG polecam brak zauważalnej różnicy w mocy a w kieszeni.... aż miło podjeżdżać pod stację.
4,1
~paweł
Kombi 1.6 100KM 74kW
Gdyby nie epizod z paskiem rozrządu (oczywiście pękł na wyjeździe i w sobotę wieczorem), to można określić jako idealne. Z tym, że wydaje mi sie, że auta robione na Polskę mają trochę gorsze części niż na zachodzie, przez co bardziej zawodne. Napewno można polecić ze względu na bezproblemową odsprzedaż i dostęp do części i zamienników.
~goliat
Kombi 1.6 100KM 74kW
za drogi jak na te wyposazenie ktore mam, a brak elektrycznych szyb w VW IV w standardzie to świadczy o niedbałości o klienta przez niemców, jak tak dalej bedą sie sępić to kazdy wybierze co innego, jedyny plus to ze sie nie psuje i jest naprawde ładny.
~Soprano77
Kombi 1.6 100KM 74kW
Bardzo przyjemne auto w prowadzeniu.Nie ukrywam,ze zmienilem w nim zawieszenie na gwintowane koni i zmienilem program mimo tego,ze jak na ta pojemnosc byl to w miare zwawy silnik.Oczywiscie na moje szczescie nie jest to 16v,bo tamten kreci sie jak Honde czyli w dolnym zakresie obrotow wogole nie jezdzi....
~pafkub
Kombi 1.6 100KM 74kW
Dobre niezawodne auto. Zwłaszcza do miasta. Na trasie brakuje jednak mocy.
Volkswagen Golf IV Kombi