Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Zamek bagażnika - nie chciał trzymać musiałem zmienić na nowy. Logo VW na tylnej klapie do otwierania bagażnika - musiałem wyczyścić i poprawić mikrostyk. Przednie tuleje wahacza wymieniłem przy 105 tys km (40zł). Zasuwanie szyb - musiałem czyścić prowadnice i posmarować smarem białym ponieważ szyby odsuwały się przy zasuwaniu.
~Adam
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Choroby wieku dziecięcego, moje auto jest z pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy. Odklejające się uszczelki drzwi - wymienione i jest w porządku. Serwis nie potrafił zamontować radia? Dopiero po czasie się nauczyli.
~Miś Kolargol
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Często psuje się otwieranie drzwi na odległość, trzeba otwierać z kluczyka, wycierają się plastiki przy łokietnikach, włączniku świateł itd. Po za tym normalna eksploatacja, coś czasem trzeba wymienić.
~jkkju@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
trzeszczy środkowa część deski rozdzielczej, (plastiki przy wlocie powietrza nad radiem) jak na auto z przebiegiem 1000km to kiepsko Dobrze że jest radio.......
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Ciągle są przeboje ze światłem stopu, prowadnica elektrycznego opuszczania szyby prawych drzwi zacina się, sygnał dźwiękowy działa od święta, coś nie kontaktowało przy klimie...
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
i tu porażka pasażer miał by problem nie wiem może to tylko 1 taki się trafił jestem pewny że poduszka wypaliła po fakcie pasażera reszta oki
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Absolutny brak drobnych usterek po 105 tys. km. Auto mamy od nowości. Nie liczę wymian żarówek/wycieraczek.
~gsemerylo@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Minimalne ryski ale to chyba każdy ma po paru latach, przecież to nie nowy z salonu.
~VW.......................
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
PRZEPALILA SIE TYLKO ZAROWKA OD LEWEGO KIERUNKU.
~luk
problem tylko z zamkami