Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Tragedia!!! Przy 7800 km nie działał już EGR, przy 13000KM strzeliła rolka napinająca pasek rozrządu...i trzeba było wymienić głowicę i tłok. Skrzynię biegów też trzeba było rozbierać bo nie chciały wchodzić biegi, przy 24000 km drążek kierowniczy miał luzy i był wymieniony. Raz nie kontaktował przekaźnik pompy paliwa ...i trzeba było auto holować! Teraz widoczne są luzy na maglownicy!!!
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Padnięcie jednej cewki w trasie. Na szczęście znalazłem w pobliżu sklep motoryzacyjny. 20 km musiałem przejechać na trzech cylindrach ( odłączona cewka i wtryskiwacz benzyny). Co ciekawe.. na trzech cylindrach silnik jest bezszelestny :D Innych usterek nie było. Nigdy nie dzwoniłem po lawetę. Wiele napraw można wykonać samodzielnie
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Na początku mieliśmy z nim problemy (do przebiegu 15 tys km) - awaria wtrysków i łożyska sprzęgła (wszystko wymienione na gwarancji). Ocena jednak 3 bo od tego okresu przez 4 lata nic kompletnie się z autem nie dzieje. Trzeba tylko lać dobre paliwo (nie z supermarketów) i regularnie serwisować.
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
nie ma pozatym że się pieknie składa ale to zaleta potrafi się złożyć maxymalnie więc renault może sobie schować te gwiazdki - testowałem osobiście :)
~gsemerylo@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Musiałem wymienić przednie prawe łożysko,to mnie troche wyniosło.
~Miś Kolargol
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Boże uchowaj. Na razie brak.
~kenvar
Nigdy mnie nie zawiódł