Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bojakk
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Za samochód z właściwie wszystkim, co niezbędne (brak ESP i pierdół typu światłą przeciwmgielne) wyszło 55,5 kPLN, w cenie ubezpieczenie, klima, 5 drzwi, alarm. Radio fabryczne kupione na allegro za 600PLN. Wcale nie jest tak drogo, bo za 52 KPLN mogła być nowa fabia z podobnym wyposażeniem (gorsze w zakresie bezpieczeństwa, ale więcej dodatków jak komputer, czujniki cofania itd.).
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Golfa 5 1.4 kupiłem za 13700 z instalacją gazową, nowymi zimowymi oponami Continental, alufelgami przebiegiem 98 tys km (realny przebieg potwierdzony przez dekra/ASO) oraz z rocznym przeglądem i ubezpieczeniem. W tej cenie szukałem również audii a3, A4. Ale były to same trupy. Przejechałem już około 45tys km bez większych usterek. Koszty to głównie gaz :)
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Cena była rozsądna (52 tys.) i porównywalna do innych kompaktów z podobnym silnikiem i wyposażeniem (choć dużo punktów dała półautomatyczna klimatyzacja w standardzie - w innych kompaktach był albo pełny manual albo pełny automat za dopłatą). Jakość Golfa jest lepsza niż innych kompaktów - stąd dobra ocena kryterium cena/jakość.
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
tu to się wielu wypowiedziało cholera jasna za tą cene ja mam jeszcze dopłacać za dywaniki !!! q... paranoja ogólnie naprawdę drogi za tą cenę powinno byc dużo wiecej Megan ma o wiele więcej ale nie wiem czy się zdecyduje na renault
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jakość żenująca a cena bardzo wysoka. Nowy Golf IV 1.4 2003 - ABS, ESP, 4xpp, klima manualna, 4x el.szyby i lusterka, cz, metallic i coś tam jeszcze... 73000zł!
~Golf
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Ja sprowadziłem go sobie z Belgi i Golf z 2006 roku i z przebiegiem 32tyś km wyszedł mi po naprawie 30 tyś zł.
~gsemerylo@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Ja kupiłem to autko za 30.000zł, oczywiście dodatkowe opłaty jak rejestracja, ubezpieczenie, itp.
~widz
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
kupiony nowy w salonie RP - praktycznie w cenie rocznego sprowadzonego -to powinno wystarczyć za komentarz
~Adam
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Samochód dosyć drogi (obecne promocje podniosły atrakcyjność modelu), prócz klimatyzacji ma wszystko.
~knopersik
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
samochod kpilem w b.dobrej ofercie wiec daje ocene doskonałą
Volkswagen Golf V Hatchback