Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
W zakrętach trzyma się jak przyklejony. Przy kontrolowanym poślizgu układ jezdny nie pozwala wylecieć z drogi. A gdy w ostry zakręt wjadę znacznie szybciej pomoże ESP. W zimę ESP pomogło mi nie jeden raz gdzie bez ESP wpadł bym do rowu albo owinął się o drzewo. Hamowanie 100 km/h, jedna strona auta na lodzie a druga na asfalcie - nawet nie rzuci autem. Hamowanie w zimę w zakręcie - trzyma się perfekcyjnie. Kiedyś zjeżdżając na oblodzonej...
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jeździłem już przynajmniej 10 autami z różnych klas i marek (od najmniejszych do klasy średniej (Passat, Avensis). Nie spotkałem nigdzie indziej tak dobrego zawieszenia i układu kierowniczego. Sztywność idealna, komfort też. Na zakrętach jeździ jak po szynach. Naprawdę trzeba mocno przegiąć, żeby wpaść w poślizg. Nawet po zaciągnięciu ręcznego się zapiera :) Precyzja kierowania wysoka.
~kenvar
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie miałem, jak do tej, pory z nim żadnych problemów. Absolutnie nic się do niego nie dotykałem. Mimo to pewnie wchodzi w zakręty i dobrze trzyma się drogi. Wszystko to za sprawą szerokości tego auta. Jest chyba najszerszym autem w swojej klasie, co sprawia że ma się wrażenie maksymalnej pewności z jazdy na zakrętach.
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie wiem czy by tu coś pomogło kontrola trakcji u mnie nie było na zakręcie jak tylko troszkę popadało pływał dosłownie i niestety przy delikatnym łuku skończył w rowie - kasacja Zastanawiam się nad renault teraz Zawiodłem się trochę taka masa a jednak przy predkosci 80km nie byłem w stanie wyprowadzic go 0 kontroli
~Szymon
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Golfa prowadzi się pewnie. W mojej opinii zdecydowanie lepiej od Daci sandero stepway z 2012 r. Pomimo że mamy tutaj samochód z roku 2004. Natomiast golf jest zdecydowanie niższy, także coś za coś
~Golf
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Autko jest twado zestrojone ale komfort jest wysoki. Nie męczy na trasie. Na zakrętach świetnie się trzyma. Jeździ się bardzo stabilnie i ma się poczucie bezpieczeństwa.
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Auto jest bardzo niskie i nie nadaje się na koleiny i 90% polskich pseudo dróg ale trzyma się drogi jak przyklejone - trzeba naprawdę jechać ostro żeby musiał interweniować ESP.
~bojakk
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Póki co nie mam zastrzeżeń, odpowiednio sprężysty, samochód jest przewidywalny i pewny. Zawieszenie pracuje cicho, wspomaganie servotronic jest super.
~knopersik
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
wspaniałe wspomaganie zalezne od predkosci jazdy samochod pewnie trzyma sie drogi, nie robi zadnych niespodzianek, szczegolnie na zakretach
~Adam
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Pewne prowadzenie, im bardziej załadowany tym lepiej trzyma się drogi.
Volkswagen Golf V Hatchback