Lista ocen Volkswagen Golf V (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro999
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Do tej pory nie było za dużo robione: uszczelka kolektora dolotowego, przeguby, tuleje wahaczy przednich, zapieczone zaciski z tyłu, świece żarowe.
~patroc
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Ja nie zauważyłem na razie usterek. Sprawdziłem auto przy kupnie pod względem technicznym. Auto było eksploatowane w Niemczech. Stan oceniam na b dobry
~Jedrek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
zrobiłem nim dopiero 8 tys. km i jak do tej pory to muszę wymienić tylko linkę hamulca ręcznego, jest pęknięta w jednym miejscu i zaczyna tam rdzewieć.
~zawiedziony
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Liczne i bardzo drogie. Do \"drobiazgów\" zaliczę zmasakrowane plastiki tapicerki- zlazła jakaś guma- oczywiście reklamacji tez nie uznali.
~Matt D.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
ksenony oślepiają kierowców - nie da się z tym nic zrobić. Byłem w serwisie spr komputer - poziomowanie jest ok ale one i tak co wrażliwszych oślepiają w nocy
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
brak słów ogólnie auto poza ekonomicznym spalaniem nie ma nic więcej z ekonomii, oryginalny przebieg 190000 co chwile cos się dzieje...
~zadowolony
Hatchback 2.0 SDI 75KM 55kW
Jak dla mnie rewelacja, wszystko mam pod ręką a w porównaniu do niektórych aut VW zbudowany jest z dobrych materiałów i nie wyglada jak \"świateczna choinka\"
~TM
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Elementy zawieszenia sypia sie bardzo szybko. Ogolnie zawieszenie jest za delikatne - dobre na autostrady a nie na polskie dziurawe drogi.
~M
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Małe drobiazgi - ale ja jestem "czepialski" Szyba kierowcy piszczy na gumie - gdy jest wilgoć. Czasem alarm nie domyka szyb - nie wina VW.
~Deny_n@interia.pl
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Masa drobnych niedoróbek. Duże problemy z elektroniką. Jeśli do tego dołożymy bezradność serwisów tej firmy (a zaliczyłem trzy) to można się podłamać.