Oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW 2008-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW 2008-2010

~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Niestety jest to cień takich samochodów jak Golf II i IV po przejechaniu 100 000 km powiem tak jest to coś pośredniego między Peugeotem a Fordem wytrzymalsze, (ale tylko mechanicznie) od Peugeota i tańsze w utrzymaniu a niestety znacznie gorsze od Forda, którego miałem przed VW (Ford nadal jeździ i ma 460 000 i jest w rodzinie, co ciekawe ma 3 koło zamachowe, ale oryginalne wtryski i turbinę) w dalszej części opiszę, co jest powodem mojej oceny.
~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Przyszedł czas na legendę to jest moje 7 auto z czego ostatnie to Focus , którego miałem 7 lat i przejechałem nim osobiście 230 000 km i z czystym sumieniem mogę stwierdzić , żę „( Ford nie takie G.. Wort). Brakuje mi bagażnika Kombi no ale nie ma co marudzić specjalnie kupiłem 5 drzwiowy bo Golf kombi 5 jak i 6 to niesamowicie szpetne pojazdy
~tymothy
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Po moim przebiegu wszystkie plastiki skrzypią - silniki porażka, pompy oleju, wody itp - trragedia. Ten samochód to cholerna skarbonka. Myślałem, że auto trzyma jakiśtam poziom ale to nie te czasy. Kosztowało mnie już kilkanaście tysięcy a jeżdżę nim od nowwości. miałem kiedyś golfa 2 i byłem fanem Vw ale dziś mam dosyć tej firmy i jej polityki. Jeśli chcesz być znajomym wszystkich mechaników w okolicy to kup to auto koniecznie. Będziesz miał...
~Piotr
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Jestem pod dużym wrażeniem tego samochodu. Dynamika silnika pozostawia trochę do życzenia, ale to jest tylko 110 koni. Spalanie rekompensuje ten manakament. Najlepszą zabawką jest asystent parkowania - znajduje sam lukę, puszcza się kierownicę, naciska gaz i to wszystko co trzeba zrobić - samochód sam zaparkuje :)
~Mihu
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
po przejechaniu 28000 km jestem po jednej akcji serwisowej,wymiany podnośników szyb(to na plus),na minus korodujące uchwyty wycieraczek szyby przedniej...skandal jak na roczny samochód..no i bagażnik mniejszy niż w Astrze B?!
4,1
~Jarosław
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
kiedyś Golf bił konkurencję na głowę dzisiaj już jest to dyskusyjne zwłaszcza w stosunku do aut z Azji gdzie postęp jest kolosalny
~golf
~PrawdziwaOpinia
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Posiadam silnik którego tu brak, 2009 trendline 110 KM CR. Jeżdżę głównie do pracy po Wrocławiu, spalanie wg komputera to 9.5 l/100 po przejechanych 12 km, zimą. Gdy silnik jest rozgrzany wynik ten jest troszkę lepszy bo 8.2 l/100 można zrobić po jeździe 100% miasto. W trasie przy tempomacie 140km/h spalanie na komputerze wskazuje 4.9 l/ 100 km Wnętrze plastikowe, dosyć nudne ale sama jadza daje przyjemność. Auto użytkuję od pół roku.... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kuba89410
~Grzegorz
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Silniczek jak na razie śmiga bez problemów. Bardzo oszczędny. Kolega-mechanik namówił mnie abym nie brał 1.6 bo jest więcej problemów z tym właśnie silnikiem. Moce podobne,ale czytając nawet opinie to tamte są bardziej zawodne. Silnik 2.0 110 KM nie jest wyżyłowany. (Silnik)
Volkswagen Golf VI Hatchback 5d