Lista ocen Volkswagen Jetta V (80) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daro999
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam 185 cm i 85 kg wagi, miejsca dla mnie jest wystarczająco jak dla kierwocy, jednak trzy osoby mojej postury z tyły mogą się trochę gnieść.
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Więcej miejsca z tył w porównaniu z poprzednikiem Jetty czyli Borą. Tak twierdzą moje dzieci, które między czasie trochę jeszcze urosły.
~Otto
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Potężny bagażnik (572l), bardzo dużo miejsca dla wszystkich pasażerów - 4 osoby o standardowych gabarytach podróżują w bardzo komfortowych warunkach.
~Woody
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
jak na ta klasae auta jest wystarczajace nie odbiega od standarow w klasie - duzy bagaznik ale poprzez typ pojazdu (sedan) utrudniony zaladunek
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przestrzeni jest dużo, z tyłu nawet więcej niż w A4 B7 szwagra. Dziwne ze strony VAG-u. Na szerokość jest okej.
~as
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
w sam raz dla 2 dorosłych i dwójki dzieci, bagażnik podobny jak w pasacie czyli olbrzymi jak na auto tej wielkości
~czapkon
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Oceniam także w imieniu pasażera za kierowcą, czyli za mną, a mam do końca z ta uwagą, że pozycja bardziej pionowa-wygodna dla mnie.
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód idealny dla czterech osób (tak jak moja rodzina), piata w środku może odczuwać dyskomfort z powodu tunelu w podwoziu.
~mariuszbxl@hotmail.com
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
wydaje mi sie ze w tej klasie samochodu miejsca jest nawet sporo ;jezdze nim do Polski i Belgi tak ze wiem co pisze

Usterki Volkswagen Jetta V

Volkswagen Jetta V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Ja mam 177 wzrostu i jest okay,tylko ja jezdze tym autem ale wydaje się być spore w srodku